Najlepsze Porady TechnologieJak łowić ryby w Minecraft? Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Jak łowić ryby w Minecraft?

Jak łowić ryby w Minecraft? © pixabay.com

Minecraft to jedna z popularnych gier typu sandbox. Polega ona na ciosaniu i układaniu bloków, które znajdują się w wirtualnym świecie. Istnieją różne tryby gry np.: tryb przetrwania, w których istnieją wskaźniki takie jak głód czy zdrowie. Głód natomiast zaspokajany jest poprzez np.: łowienie ryb. Jak taką rybę złowić w wirtualnym świecie?


Najpierw wykonaj wędkę

Do łowienia ryb gracz potrzebuje wędki i musi ją sam wykonać. Potrzebne do tego będą trzy patyki oraz trzy nicie. Patyki jednak należy również zbudować. Potrzebne do tego będzie drewno. Szukamy drzew i zbieramy ich jak najwięcej, bo mogą się przydać jeszcze w wielu sytuacjach. Z drewna budujemy deski. Z jednego drzewa powstaje ich cztery. Z dwóch desek budujemy natomiast cztery patyki. I oto nasze patyki do stworzenia wędki są gotowe. Nici uzyskujemy zabijając pająki. Tworzymy więc teraz wędkę.

Znajdź jezioro

Kolejnym krokiem, gdy już mamy ze sobą wędkę, jest znalezienie jeziora. Podchodzimy do niego i zarzucamy linkę. Zazwyczaj wykonujemy to prawym przyciskiem myszy, po jednym jego naciśnięciu linkę zarzucamy, po ponownym- zwijamy. Kiedy linka jest zarzucona obserwujemy spławik, tak jak w normalnym życiu. Jego zanurzenie oznacza, że właśnie na haczyk złapała się ryba. Klikamy myszkę i zwijamy linkę. Właśnie do naszego ekwipunku została dołączona ryba. Surową rybę można upiec. Wypełnia ona wtedy większą część wskaźnika głodu.

Dodaj komentarz

~Adam
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like
facebook unlike

Porady banalnie proste

Porada Jak łowić ryby w Minecraft?
Dodano:
facebook like 217
facebook unlike 1

Liczymy,że opis porady Jak łowić ryby w Minecraft? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak łowić ryby w Minecraft?? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Kazimierz Jaworski
Dodano:
facebook like 4
facebook unlike 0

hmmm ciekawe


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Aby wyłączyć pliki cookies, możesz postępować zgodnie z...
Picia alkoholu może mieć różne skutki zarówno krótko-, jak i...
Wykrycie raka piersi jest zwykle możliwe poprzez zastosowanie...
w młodości cierpaiałem na afry - pamietam ze za komuny na afry...
coś w tym jest
hmmm ciekawe
Liczymy,że nasza porada Chłodziarki w lokalu gastronomicznym...
ciekawe może i tak...