Najlepsze Porady TechnologieJak pobrać film z youtube? Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Jak pobrać film z youtube?

Jak pobrać film z youtube? © pixabay.com

Często podróżujesz, ale nie zawsze masz dostęp do swoich ulubionych filmów w internecie? Wielu z nas lubi oglądać filmy na popularnym YouTube, jeśli jednak nie mamy internetu nie jest to możliwe. Możemy więc wcześniej pobrać film z youtube żeby go później obejrzeć.


Jak zrobić to szybko i sprawnie?

Aby pobrać film z YouTube, musimy znaleźc i odtworzyć film, który chcemy pobrać. Kopiujemy adres URL filmu, który znajduje się pod spodem lub po prostu w adresie na górze strony. Teraz musimy przejść na stronę http://www.force-download.com/?lang=en. Wklejamy link w widoczne okienko i wybieramy format, w którym chcemy zapisać film (najlepiej mp4). Otworzy się okienko, w którym kliknąć należy w Continue without subscription. Poczekajmy aż strona skonwertuje nasz plik i gotowe. Po ukazaniu się 100% klikamy Download MP4 file i nasz film zostanie ściągnięty na komputer. Teraz wystarczy go przenieść na telefon komórkowy lub tablet i możemy go obejrzeć w każdej chwili.

Dodaj komentarz

Porada Jak pobrać film z youtube?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 600
facebook unlike 1

Liczymy,że opis porady Jak pobrać film z youtube? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak pobrać film z youtube?? Jeżeli tak koniecznie dodaj swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Apolonia Wróblewska
Dodano:
facebook like 3
facebook unlike 0

ciekawa porada


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

i sprawdzić vin... :)
mocne czerwone wina dobrze smakują w sosie spaghetti ! -...
Polecam Okna z profilu Streamline to nowoczesne rozwiązania,...
antykoncepcja :D
coś w tym jest
Automatyzacja produkcji to najlepsza droga do rozwoju biznesu....
proste i banalne
proste i banalne