Najlepsze Porady TechnologieJak upiększyć swoje auto?

Jak upiększyć swoje auto?

Jak upiększyć swoje auto?

Montaż nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego to świetny sposób na odświeżenie wyglądu pojazdu. Sklepy tuningowe oferują wiele produktów np. splittery do hyundai, dzięki którym nie tylko odświeżysz wygląd samochodu, ale też przyczynisz się do polepszenia jego aerodynamiki.


Spoilery

Najczęściej wybieranymi elementami tuningu są spoilery. Mogą to być zarówno duże dokładki na dach lub bagażnik, jak i niewielkie lotki będące przedłużeniami spoilera oryginalnego. Dzięki tego typu produktowi pojazd nabierze zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Za sprawą spoilera powietrze opływające karoserię mocniej naciska na tylną oś, co skutkuje wyraźnym polepszeniem przyczepności samochodu. Zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Dużą popularnością wśród miłośników motoryzacji cieszą się także splittery. W sklepach tuningowych znaleźć można np. splittery przednie, splittery tylne boczne oraz tylne środkowe. 

Splittery

W sklepach tuningowych znaleźć można np. splittery przednie, splittery tylne boczne oraz tylne środkowe. Splitter przedni to efektowna dokładka pod zderzak. Dzięki niej powietrze przepływające pod zderzakiem będzie wywierać większy nacisk na przednią oś, a to z kolei przełoży się na polepszenie stabilności i przyczepności. Wspomniane splittery tylne boczne i środkowy są produktami mającymi typowo estetyczne zastosowanie. Dodadzą samochodowi sportowego wyglądu i uczynią wyposażenie nowoczesnym oraz spójnym.

Akcesoria tunigowe

W zależności od tego, jaki model samochodu powiadasz, firmy oferują także inne ciekawe części i akcesoria tuningowe. Aby uzupełnić wyposażenie, z pewnością przydadzą Ci się także estetyczne dokładki progów, zderzaki, dyfuzory oraz grille, owiewki czy brewki. Z pomocą wymienionych propozycji stworzysz niebanalny i oryginalny tuning, który podkreśli estetykę Twojego pojazdu.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Najlepszy na cellulit są zabiegi endermologii, skóra ogólnie...
He super
ja chce mieć takiego ale tata nie chcę się zgodzuić
mam i sobie chwale - w lecie zasłaniam słonce w zimie...
Często zdarza się tak że nowe aktualizacje nie działają...
Ok do niczego
Wymiana kart sim jest darmowa, a każda nowa karta posiada...
nawet nie wiedziałem ze są takie bity :)