Najlepsze Porady TechnologieJak usunąć konto na Instagramie? Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Jak usunąć konto na Instagramie?

Jak usunąć konto na Instagramie? https://pixabay.com/

Media społecznościowe jednych wciągają do reszty, inni są nimi zafascynowani na krótką metę. Po jakimś czasie decydują się na usunięcie konta, bo nie jest im do niczego potrzebne. Instagram to serwis zorientowany na zdjęcia. Codziennie ląduje na nim wiele z nich. Jeśli już nie chcesz ich zamieszczać i wysyłać, możesz usunąć konto. Podpowiadamy Ci jak to szybko zrobić. 


Wyłączenie konta

Pamiętaj, że konto na Instagramie możesz usunąć, ale też wyłączyć. Może zastanów się na razie czy w przyszłości znów Ci się nie przyda. Kiedy wyłączysz konto nie będzie ono widoczne w serwisie, a Ty jeszcze się zastanowisz czy na pewno chcesz się go pozbyć na stałe. Wystarczy, że zalogujesz się na swój profil i przejdziesz do edycji konta. Na dole znajduje się napis "Tymczasowe wyłączenie konta", który należy kliknąć. Podaj teraz powód wyłączenia konta i gotowe. 

Usuwanie konta

Jeśli jednak jesteś zdecydowany usunąć konto, zaloguj się do profilu, znów przejdź do ustawień konta i wybierz opcję "Usuń swoje konto". Po podaniu powodu postępuj zgodnie ze wskazówkami. Usunięcie konta spowoduje utratę wszelkich danych i zdjęć opublikowanych na Instagramie.

Dodaj komentarz

Porada Jak usunąć konto na Instagramie?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 421
facebook unlike 1

Czy porada Jak usunąć konto na Instagramie? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak usunąć konto na Instagramie?? Jeżeli tak proszę dodaj swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Angelika Kowalska
Dodano:
facebook like 4
facebook unlike 0

porada dość ciekawa


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Pomocny artykuł
Przydatne porady
Na pewno wypróbuję tych metod
Pomocne porady
Przydatne porady
hmmm ciekawe
hmmm ciekawe
Czy inspiracja Jak odpalić diesla na mrozie? pomogła Ci się ?...