Najlepsze Porady TechnologieJak zablokować reklamy? Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Jak zablokować reklamy?

Jak zablokować reklamy? © pixabay.com

Wyskakujące na każdej otwieranej stronie przeglądarki internetowej dodatkowe okienka z reklamami są naprawdę irytujące i potrafią zdenerwować. Zazwyczaj pojawiają się akurat w tym miejscu, które chcemy kliknąć i niespodziewanie zamiast pożądanej strony, otwiera się reklama serwisu samochodowego lub niesamowitego preparatu na porost włosów. Są jednak sposoby, jak poradzić sobie z takimi niechcianymi reklamami.


Czy to w ogóle takie trudne?

Obsługa komputera i dostęp do sieci to nie są takie trudne rzeczy w naszych czasach, ale raczej są one niezbędne. Wiadomo jednak że nie każdy posiada take umiejętności. Wszystko jest dla ludzi i nigdy nie jest za późno na naukę. Jeśli chodzi o reklamy to jest to niewątpliwie irytujący temat. Są na każdej stronie i co jakiś czas pojawiają się ponownie nawet jak na początku się je wyłączy. Są sposoby aby temu zapobiec. Wszystko zależy od tego jakiej przeglądarki używasz. Niektore przeglądarki, jak np Opera, mają bowiem wbudowaną opcję blokowania reklam. Jeśli otworzymy stronę która nas interesuje, przyciskamy prawy przycisk myszy i wybieramy opcję blokowania zawartości. Na stronie pojawią się elementy, które można zablokować i które nie. Wybieramy samodzielnie elementy, ktore nam przeszkadzają i zapisujemy zmiany. Reklamy mamy już z głowy.

Blokowanie dzięki odpowiednim programom

W innych przeglądarkach, jak Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, jest to trochę bardziej skomplikowane, ale tutaj również w zablokowaniu reklam nie ma nic trudnego. Musimy ściągnąć i zainstalować sobie na laptopie dodatek Adblock Plus. Po zainstalowaniu, w zależności od przeglądarki, należy wejść w zakładkę o dodatkach i aktywować to rozszerzenie. czasami po tych zmianach wymagane jest odświeżenie przeglądarki, a po jej ponownym uruchomieniu już nie mamy problemów z irytującymi nas wcześniej reklamami.

Dodaj komentarz

Porada Jak zablokować reklamy?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 276
facebook unlike 1

Mamy nadzieję porada Jak zablokować reklamy? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak zablokować reklamy?? Jeżeli tak proszę dodaj swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Tymon Król
Dodano:
facebook like 4
facebook unlike 0

proste i banalne


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

i sprawdzić vin... :)
mocne czerwone wina dobrze smakują w sosie spaghetti ! -...
Polecam Okna z profilu Streamline to nowoczesne rozwiązania,...
antykoncepcja :D
coś w tym jest
hmmm ciekawe
coś w tym jest
proste i banalne