Najlepsze Porady TechnologieJak zrobić idealne selfie? Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Jak zrobić idealne selfie?

Jak zrobić idealne selfie?

Od kilku lat nikogo już nie dziwi pojawienie się ludzi na środku ulicy, którzy uśmiechają się do swojego telefonu i robią sobie tak zwane zdjęcie selfie. Nawet istnieją kije, które pozwalają na uchwycenie czegoś więcej na zdjęciu niż tylko naszą twarz. Selfie to najpopularniejsza forma zdjęcia dzisiaj, jednak nie każdy wie że nie jest to takie proste. Wykonanie pięknego i imponującego selfie wymaga kilka wskazówek.

Najlepsze-porady.pl przygotowały dla Ciebie właśnie takie wskazówki.. Podpowiadamy Ci jak zrobić idealne selfie! ;)


Pozycja 3/4

Większość specjalistów od selfie twierdzą że tego typu zdjęcia wychodzą znakomicie gdy pokazujemy 3/4 naszej twarzy. Wystarczy się odpowiednio więc ustawić i nie pokazywać całej twarzy. 

Emocje

Popularne na samym początku były tak zwane dziubki. Teraz jest już to tylko przeszłość. Najlepiej postawić na szczery uśmiech i emocje na zdjęciach. Są one oryginalne i prawdziwe i to wywołuje zachwyt i podziw :)

Odległość

Trzymanie zbyt blisko telefonu do zrobienia selfie może sprawić że nasza twarz zostanie zniekształcona i będą widoczne jej wszystkie niedoskonałości. W takich przypadkach najlepiej sprawdza się selfie stick, czyli znany nam wszystkim kij do selfie. Nie tylko pozwoli Ci utrzymać odpowiednią odległość, ale na zdjęciu będzie widać coś więcej niż tylko twoją twarz.

Zmrużone delikatnie oczy

Intrygujące zdjęcia wychodzą gdy zmrużymy do nich delikatnie oczy. Wyglądamy wtedy bardziej fotogenicznie i zdjęcia mogą zaciekawić większą ilość naszych odbiorców.

Dobre oświetlenie

Dzienne światło jest najlepsze dla zrobienie selfie. Nie będziesz musiał korzystać z dodatkowego oświetlenia. W nocnej porze wykonuj takie zdjęcia w dobrze naświetlonych miejscach i pozuj perfekcyjnie.

Patrz w obiektyw

Częstym błędem jest patrzenie w wyświetlacz naszego telefonu,a nie na obiektyw. Warto zwrócić na to uwagę. Patrz prosto w obiektyw i sprawi to że selfie będzie bardziej bezpośrednie. Zyskasz kontakt z odbiorcą i szybciej zaciekawi się Twoim zdjęcie.

Dodaj komentarz

Porada Jak zrobić idealne selfie?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 463
facebook unlike 1

Czy porada Jak zrobić idealne selfie? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak zrobić idealne selfie?? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Oliwier Sobczak
Dodano:
facebook like 3
facebook unlike 0

hmmm ciekawe

Eliza
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Fajny poradnik


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Pomocny artykuł
Przydatne porady
Na pewno wypróbuję tych metod
Pomocne porady
Liczymy,że opis porady Awaria samochodu - jak prawidłowo...
Uchwyty magnetyczne są najlepsze - magnesują też bita dzięki...
Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo w internecie, bo na takie...
Polecam!