Najlepsze Porady TechnologieJaki sprzęt do wyposażenia małej kuchni wybrać? Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

Jaki sprzęt do wyposażenia małej kuchni wybrać?

Jaki sprzęt do wyposażenia małej kuchni wybrać?

Czy wiesz, że większość ciasteczek serwowanych w hotelach lub restauracjach powstaje na miejscu? Firmy gastronomiczne bardzo często decydują się na zakup specjalnych maszyn cukierniczych przystosowanych do pracy w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Dzięki temu klienci restauracji lub goście hotelowi mogą cieszyć się smakowitymi i świeżymi wypiekami zawsze, kiedy mają na to ochotę.


Baby Maxdrop 400 - idealna do małej kuchni

Jedną z nowoczesnych oraz wydajnych maszyn przeznaczonych do użytku w miejscach sektora HoReCa jest Baby Maxdrop 400 od marki Hasborg. Urządzenie należy do grupy maszyn "mini", czyli posiadających niewielkie rozmiary. Baby Maxdrop zastępuje pracę nawet najbardziej wykwalifikowanego cukiernika i ma ogromny wpływ na optymalizację oraz usprawnienie całego procesu produkcji ciasteczek. Maszyna może pracować z ciastem kruchym, bezowym, parzonym, biszkoptowym lub muffinami. Dzięki zastosowaniu w urządzeniu plastikowych i mosiężnych końcówek, powstaną estetyczne i powtarzalne produkty w wielu formach i wzorach. Wspomniane końcówki oraz pozostałe elementy urządzenia są łatwe do wymiany oraz czyszczenia.

Wyposażenie Baby Maxdrop 400

W konstrukcji Baby Maxdrop 400 zastosowano nowoczesny układ unoszenia blatu oparty na mimośrodzie. W wyposażeniu maszyny znajduje się także hermetyczna głowica wykonana z poliacetalu C POM-C, wyróżniająca się dużą trwałością i wytrzymałością mechaniczną. Maszyna posiada również nowoczesny panel sterowania w kilku językach, umożliwiający zmianę programu operacyjnego, korygowanie parametrów czy też całkowitą zmianę ustawień. Baby Maxdrop działa niezawodnie, efektywnie i jest energooszczędna. Maszyna ma wysokość niespełna 1m i zmieści się nawet w niewielkiej kuchni restauracyjnej lub hotelowej.

Baby Maxdrop 400 oferowana przez markę Hasborg to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają wysokiej klasy maszyn piekarniczych do użytku w kuchniach o niewielkim metrażu. Urządzenie zapewnia ciągłą produkcję wielu rodzajów ciastek. Jeżeli szukasz najlepszych rozwiązań do piekarni lub cukierni, maszyny oferowane przez markę Hasborg z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Dodaj komentarz

Porada Jaki sprzęt do wyposażenia małej kuchni wybrać?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 396
facebook unlike 1

Mamy nadzieję inspiracja Jaki sprzęt do wyposażenia małej kuchni wybrać? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jaki sprzęt do wyposażenia małej kuchni wybrać?? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Mariola
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Marka Hasborg ma świetną jakość sprzętu do kuchni.

Mariola
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Marka Hasborg ma świetną jakość sprzętu do kuchni.

Karina Szczepańska
Dodano:
facebook like 4
facebook unlike 0

proste i banalne


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

i sprawdzić vin... :)
mocne czerwone wina dobrze smakują w sosie spaghetti ! -...
Polecam Okna z profilu Streamline to nowoczesne rozwiązania,...
antykoncepcja :D
hmmm ciekawe
Liczymy,że nasza porada Chłodziarki w lokalu gastronomicznym...
Liczymy,że inspiracja Jak zablokować reklamy na stronach...
proste i banalne