Najlepsze Porady TechnologiePiec cukierniczy, który zapewni idealne wypieki Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Piec cukierniczy, który zapewni idealne wypieki

Piec cukierniczy, który zapewni idealne wypieki

Piec cukierniczy to jedno z najważniejszych urządzeń w wyposażeniu cukierni i piekarni, ponieważ bez niego nie ma możliwości wypiekania słodkości. Wybierając piec do swojej cukierni, warto postawić na nowoczesne technologie, które zwiększą efektywność pracy, a zarazem jakość tworzonych wypieków. Warto przeglądnąć ofertę marki Hasborg, której specjalnością jest produkcja wysokiej jakości maszyn do formowania, wypieku i dekorowania ciastek. Jaki piec cukierniczy poleca firma Hasborg?


Czym jest piec tunelowy?

Piec tunelowy-konwekcyjny to wysokiej klasy piec od producenta Hasborg, który charakteryzuje się wysoką sprawnością cieplną. Nowoczesny piec tunelowy przez bardzo długi czas może utrzymywać właściwą temperaturę, dzięki czemu pozwala znacznie zredukować koszty eksploatacji. Piec nie wymaga dużego zużycia energii, ponieważ temperatura utrzymuje się w nim długo, co umożliwia efektywne pieczenie. Piece tunelowe świetnie sprawdzają się jako samodzielne maszyny, jak również w połączeniu z innymi maszynami cukierniczymi. Tego typu piec umożliwi wyprodukowanie dużej ilości ciastek, dlatego idealnie nadaje się dla większych zakładów produkcyjnych.

Nowoczesny piec tunelowy - jak wygląda?

Piec tunelowy Hasborg wyposażony jest w nowoczesny system oraz innowacyjne rozwiązania techniczne. Piec wyposażony jest w cyfrowy panel sterujący, który umożliwia szybkie i łatwe ustawienie temperatury pieczenia wybranej partii ciastek. W każdym module dostępne jest okno rewizyjne, dzięki któremu można kontrolować proces wypiekania. W piecu zamontowano również okno inspekcyjne z podświetleniem. Co więcej, wspomniana maszyna wyposażona jest w urządzenie pneumatycznie napinające taśmę, jak również w moduł czyszczący taśmę i ją natłuszczający. Niezwykle ważny aspektem jest ukształtowanie obiegu powietrza w poszczególnych komorach - z komory wypiekowej usuwane jest wilgotne powietrze, dzięki czemu można uzyskać wysoką jakość finalnego produktu.

Dodaj komentarz

Porada Piec cukierniczy, który zapewni idealne wypieki
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 207
facebook unlike 1

Mamy nadzieję porada Piec cukierniczy, który zapewni idealne wypieki przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Piec cukierniczy, który zapewni idealne wypieki? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją radę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Sonia Nowicka
Dodano:
facebook like 5
facebook unlike 0

ciekawa porada


Najciekawsze porady

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Liczymy,że opis porady Jak pobrać film z youtube? pomogła Ci...
Często zdarza się tak że nowe aktualizacje nie działają...
Dziękuję za poradnik, sama zmagałam się z moim programem 20...
ciekawa porada