Najlepsze Porady TechnologiePiec cukierniczy, który zapewni idealne wypieki

Piec cukierniczy, który zapewni idealne wypieki

Piec cukierniczy, który zapewni idealne wypieki

Piec cukierniczy to jedno z najważniejszych urządzeń w wyposażeniu cukierni i piekarni, ponieważ bez niego nie ma możliwości wypiekania słodkości. Wybierając piec do swojej cukierni, warto postawić na nowoczesne technologie, które zwiększą efektywność pracy, a zarazem jakość tworzonych wypieków. Warto przeglądnąć ofertę marki Hasborg, której specjalnością jest produkcja wysokiej jakości maszyn do formowania, wypieku i dekorowania ciastek. Jaki piec cukierniczy poleca firma Hasborg?


Czym jest piec tunelowy?

Piec tunelowy-konwekcyjny to wysokiej klasy piec od producenta Hasborg, który charakteryzuje się wysoką sprawnością cieplną. Nowoczesny piec tunelowy przez bardzo długi czas może utrzymywać właściwą temperaturę, dzięki czemu pozwala znacznie zredukować koszty eksploatacji. Piec nie wymaga dużego zużycia energii, ponieważ temperatura utrzymuje się w nim długo, co umożliwia efektywne pieczenie. Piece tunelowe świetnie sprawdzają się jako samodzielne maszyny, jak również w połączeniu z innymi maszynami cukierniczymi. Tego typu piec umożliwi wyprodukowanie dużej ilości ciastek, dlatego idealnie nadaje się dla większych zakładów produkcyjnych.

Nowoczesny piec tunelowy - jak wygląda?

Piec tunelowy Hasborg wyposażony jest w nowoczesny system oraz innowacyjne rozwiązania techniczne. Piec wyposażony jest w cyfrowy panel sterujący, który umożliwia szybkie i łatwe ustawienie temperatury pieczenia wybranej partii ciastek. W każdym module dostępne jest okno rewizyjne, dzięki któremu można kontrolować proces wypiekania. W piecu zamontowano również okno inspekcyjne z podświetleniem. Co więcej, wspomniana maszyna wyposażona jest w urządzenie pneumatycznie napinające taśmę, jak również w moduł czyszczący taśmę i ją natłuszczający. Niezwykle ważny aspektem jest ukształtowanie obiegu powietrza w poszczególnych komorach - z komory wypiekowej usuwane jest wilgotne powietrze, dzięki czemu można uzyskać wysoką jakość finalnego produktu.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Najlepszy na cellulit są zabiegi endermologii, skóra ogólnie...
He super
ja chce mieć takiego ale tata nie chcę się zgodzuić
mam i sobie chwale - w lecie zasłaniam słonce w zimie...
Super porady
Ciekawy artykuł, bezpieczeństwo naszego dziecka jest...
Antyterrorystyczna podziękujcie za ten przymus terrorystom z...
Nie miałam pojęcia co to kontraktrony.