Najlepsze Porady UrodaJak chronić skórę zimą? Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Jak chronić skórę zimą?

Jak chronić skórę zimą?

Zima już się zbliża i to oznacza że śnieg i mroźne dni są nieuniknione. Nasza skóra o tej porze roku cierpi najbardziej. Odkryte części ciała, czyli dłonie oraz twarz, mogą być wysuszone i popękane z powodu wysuszonego wiatru i mrozu. Jak się przed tym uchronić i pielęgnować przy tym poprawnie i skutecznie swoją skórę? Mamy dla Was najpotrzebniejsze produkty, które każda kobieta powinna stosować i mieć w swojej torebce!


Krem do twarzy

Krem do twarzy to niezbędne minimum, które każda kobieta powinna stosować w dzień i w nocy. Krem musi być dopasowany do typu skóry kobiety, aby jak najlepiej ją chronić. Wiadomo, że krem do twarzy powinno się stosować przez cały rok, ale w ziemie jest to bardzo ważne. Nie wychodź z domu przed posmarowaniem się. Zajmuje to kilka sekund, a będzie chronić skórę twarzy i od razu poczujesz się lepiej.

Krem do rąk

Na rynku istnieje tak wiele rodzajów kremu do rąk, że każda kobieta znajdzie ten co najbardziej jej odpowiada. W okresie zimowym najlepiej stosować tłuste kremy do rąk, które zawierają mnóstwo substancji lipidowych. To właśnie te substancje chronią nas skutecznie i izolują od wysuszonego wiatru i mrozu. Bardzo dobrze na ochronę dłoni oraz paznokci działają również produkty jak, oliwa z oliwek, masło shea czy olej sezamowy. Jeżeli Twój krem do rąk zawiera chodź jeden z wymienionych to nie masz się co bać o dłonie. 
Warto też pamiętać o rękawiczkach. Nawet te najcieńsze będą chronić Twoje dłonie.

Makijaż

Zimą warto zadbać o makijaż, a szczególnie o produkty, które wykorzystujemy do jego wykonania. Dobry makijaż jest sprzymierzeńcem kobiet w okresie zimowym. Zadbaj o dobrej jakości i sprawdzone podkłady i pudry, bo to właśnie one mogą ochronić Twoją twarz przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Dobrym pomysłem jest również kupienie podkładu z filtrem. Produkty z filtrem należy stosować przez cały rok, bo nawet w pochmurne dni promienie słońca mogą się odbijać od śniegu. Więc zamiast stosowania osobno kremu z filtrem i podkładu, połącz je :)

 

Dodaj komentarz

Porada Jak chronić skórę zimą?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 546
facebook unlike 1

Porady o urodzie Czy opis porady Jak chronić skórę zimą? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak chronić skórę zimą?? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Błąd 80072EFE podczas próby aktualizacji systemu Windows 7...
80072EFE i po problemie aktualizacja rozwiązała problem
Ile razy można ogłosić upadłość? It's remarkable in favor of...
poza winem polecma sie tam wybrać ! pięknie tam jest
Porady o urodzie Czy porada Jak farbować odrosty? pomogła Ci...
Świetne porady.Polecam.
Na szczęście wybór podkładu stał się łatwiejszy niż kilka lat...
Porady Uroda Czy inspiracja Naturalne sposoby na...