Najlepsze Porady UrodaJak poradzić sobie ze zwiotczałą szyją? Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

Jak poradzić sobie ze zwiotczałą szyją?

Jak poradzić sobie ze zwiotczałą szyją?

Brak odpowiedniej pielęgnacji zestawiony z umykającymi latami prowadzi do przesuszonej, matowej oraz mało elastycznej skóry. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim w naszym organizmie dochodzi do zmniejszonej produkcji kolagenu, który wpływa na wygląd naszej skóry. Codziennie naszą uwagę przykładamy do stanu skóry twarzy, jednakże o szyi i dekolcie często zapominamy, dlatego to najczęściej one zdradzają nasz prawdziwy wiek. Skóra na szyi nie wymaga ogromnej uwagi, a także skomplikowanych zabiegów, ważne jest odpowiednie nawilżenie, aby utrzymywała się w odpowiedniej kondycji. Jeżeli marzysz o wprost łabędziej szyi musisz o nią w odpowiedni sposób zadbać - jednym z rozwiązań jest skorzystanie z usług wykwalifikowanych lekarzy w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda, dzięki którym Twoja skóra ulegnie znacznemu odmłodzeniu, ujędrnieniu oraz zostanie mocno nawilżona. 


Estetyczne protokoły autorskie

W Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda dostępne są protokoły autorskie stworzonych przez dr Barbarę Parda, dzięki którym można reagować na niedoskonałości z pełnym zachowaniem komfortu oraz bezpieczeństwa pacjentów. Jednym z chętniej wybieranych w placówce protokołów jest "łabędzia szyja", który jest połączeniem czterech zabiegów: BIOREPEEL Cl3 + GENESIS + RF INFINI + NEUROMODULATOR przeprowadzonych podczas jednej sesji zabiegowej. Wspomniany zabieg nie tylko pozwoli odmłodzić skórę szyi i dekoltu, ale również ją zregenerować. Na samym początku na szyję nakładany jest dwufazowy preparat BIOREPEEL Cl3, który przyczynia się do rewitalizacji wiotkiej skóry, następnie wykonywany jest zabieg z wykorzystaniem lasera GENESIS  który pobudza produkcję kolagenu. Kolejnym krokiem jest RF INFINI, czyli radiofrekwencja mikroigłowa, która wydziela impulsy pola radiowego. Ostatnim etapem autorskiego protokołu jest aplikacja neuromodelatora, który w całości penetruje stworzone wcześniej mikrouszkodzenia. 

 

Zobacz inne porady połączone z Profesjonalny gabinet medycyny estetycznej Warszawa :

  

Linki do bazy przypisów dla stron internetowych Kliniki flebologii Klinika Medycyny Estetycznej :

Dodaj komentarz

Porada Jak poradzić sobie ze zwiotczałą szyją?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 134
facebook unlike 1

Porady o urodzie Czy opis porady Jak poradzić sobie ze zwiotczałą szyją? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak poradzić sobie ze zwiotczałą szyją?? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Halina
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Polecam zabiegi u doktor Pardy.

Łucja
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Ciekawy artykuł.

Danuta
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Niestety często zapominam o pielęgnacji szyi i dekoltu.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Porady Uroda Czy inspiracja Jak czyścic białe buty? pomogła Ci...
Porady Uroda Czy porada Jak pielęgnować usta? 5 skutecznych...
Porady Uroda Czy inspiracja Alternatywy dla codziennego...
Porady Uroda Czy porada Jak zabezpieczyć buty na jesień?...