Najlepsze Porady UrodaJak się ubrać do ślubu, czyli męski savoir-vivre Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Jak się ubrać do ślubu, czyli męski savoir-vivre

Jak się ubrać do ślubu, czyli męski savoir-vivre

Moda męska  kieruje się swoimi kryteriami, dlatego warto wiedzieć o zasadach, którymi należy się kierować, ubierając elegancki garnitur, aby nie popełnić popularnych błędów. Poznaj, jakie są najważniejsze elementy savoir-vivre mody męskiej, aby wypaść jak najlepiej w tym wyjątkowym dla Ciebie i Twojej przyszłej żony dniu. Pamiętaj, że nie tylko Pani Młoda ma tego dnia błyszczeć - wygląd Pana Młodego jest nie mniej ważny od sukni ślubnej Pani Młodej. Jakich zasad należy przestrzegać, aby pozostawić dobre wrażenie na gościach weselnych?


Strój męski, czyli jak się ubrać?

Wybór garnituru męskiego do ślubu zazwyczaj będzie zdeterminowany nie tylko aktualną modą, ale przede wszystkim indywidualnym gustem. Warto również pamiętać o ogólnej estetyce wesela, aby garnitur nie był elementem "oderwanym" od rzeczywistości. Garnitur powinien być odpowiednio dobrany do okazji, ponieważ należy pamiętać, że jest on naszą wizytówką. Najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na garnitur schludny, a zarazem elegancki, prawidłowo skomponowany oraz wykonany z wysokiej jakości materiałów. Jedną z najważniejszych zasad savoir-vivre jest umiejętne dopasowanie garnituru do swojej sylwetki. Garnitury męskie do ślubu można bez większego problemu dopasować do indywidualnych preferencji w salonie mody ślubnej, gdzie zostaniemy dokładnie zmierzeni przez profesjonalistów, a także zyskamy na niezwykle cennych poradach dotyczących aktualnej mody męskiej. 

Tych błędów nie popełniaj!

Jakie są najczęściej popełniane przez mężczyzn błędy związane z noszeniem garnituru w dzień ślubu? Przede wszystkim w sezonie letnim mężczyźni są skuszeni założeniem koszuli z krótkim rękawem do marynarki, jednakże zasada jest jedna - nie wolno zakładać koszuli z krótkim rękawem do marynarki, ponieważ wskazuje to na brak wyczucia sytuacji, na ślubie warto pokazać się w koszuli z długim rękawem. Kolejną ważną zasadą savoir-vivre jest zapinanie marynarki - gdy stoimy, nie należy rozpinać marynarki, natomiast gdy siedzimy, nie powinno się marynarki zapinać. Dużym błędem będzie również niedopasowanie kolorystyczne skarpetek do butów i garnituru, a także butów do wybarwienia garnituru. Nie wolno również zapomnieć, aby nie zakładać zbyt długiego lub zbyt krótkiego krawatu. Warto również zadbać o poszetkę w kolorystyce podobnej do krawatu. 

Dodaj komentarz

Porada Jak się ubrać do ślubu, czyli męski savoir-vivre
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 617
facebook unlike 1

Najlepsze porady o urodzie Czy opis porady Jak się ubrać do ślubu, czyli męski savoir-vivre pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak się ubrać do ślubu, czyli męski savoir-vivre? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Najlepsze porady o urodzie Czy porada 6 sposobów na...
Korzystam od dawna z zabiegów krioterapii, w kwestii...
Najlepsze porady o urodzie Czy porada Olejek ze słodkich...
U mnie pomaga mycie włosów wieczorem, zamiast rano.