Najlepsze Porady UrodaJak skutecznie pozbyć się cellulitu? Ocena 5 na podstawie 10 komentarzy

Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?

Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?

Cellulit jest kompleksem, z którym zmaga się większość kobiet, a także mężczyzn. Jest to zaburzenie w budowie skóry, które doprowadza do zmian jej wyglądu — na powierzchni skóry pojawiają się zagłębienia i guzki, które przypominają skórkę pomarańczy. Cellulit najczęściej pojawia się w okolicach brzucha, pośladków oraz ud. Cellulit jest przede wszystkim problemem estetycznym, z którym można sobie poradzić, wybierając zabiegi, które oferuje medycyna estetyczna. Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?


Rodzaje cellulitu

Możemy wymienić aż trzy rodzaje cellulitu, z czego najczęściej cellulit przyjmuje formę mieszaną i po części jest każdą z poniższych postaci. Pierwszym rodzajem cellulitu jest cellulit wodny, który jest związany z zastojem wody w organizmie. Kolejnym rodzajem cellulitu jest cellulit tłuszczowy, który najczęściej dotyczy osób zmagających się z wagą, lub u których doszło do miejscowego nagromadzenia się tkanki tłuszczowej. Ostatnim rodzajem cellulitu jest cellulit łącznotkankowy, który pojawia się nawet u osób szczupłych i wysportowanych — polega on na przyrośnięciu przegród łącznotkankowych do skóry. Należy pamiętać, że cellulit jest defektem, który występuje niezależnie od masy ciała — pod wpływem żeńskich hormonów przegrody łącznotkankowe mają tendencję do nadmiernego włóknienia i czasem nawet zdarza się przyrośnięcie do skóry.

Skuteczne metody leczenia cellulitu

Jednym z zabiegów chętnie wykorzystywanych do walki z cellulitem jest lipoliza iniekcyjna, która polega na trwałej redukcji tkanki tłuszczowej z określonych obszarów ciała. Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem, który polecany jest osobom, u których występuje nagromadzenie tkanki tłuszczowej, np. na podbródku, brzuchu, udach czy przedramionach. Warto wiedzieć, że zabieg jest wskazany dla osób z wagą normalną lub z lekką nadwagą, ponieważ umożliwia pozbycie się nadmiernego tłuszczu w miejscach, w których mamy problemy z jego spaleniem. Kolejnym zabiegiem, dzięki któremu zredukujemy widoczność cellulitu jest mezoterapia przeciwcellulitowa, która polega na wstrzyknięciu specjalnych koktajli związków przyśpieszających procesy krążenia i ujędrniających skórę. Te i wiele innych zabiegów znajdziesz w ofercie klinika medycyny estetycznej Warszawa. Pamiętaj, że tylko kompleksowe zabiegi pozwolą na skuteczne pozbycie się cellulitu. 

Dodaj komentarz

Porada Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 123
facebook unlike 1

Porady o urodzie Czy porada Jak skutecznie pozbyć się cellulitu? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

ee
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Polecam klinikę belvedere w ostrowcu

~kelcia
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Najlepsze efekty daje połączenie diety, ćwiczeń i zabiegów:) Ja jestem idealnym przykładem, zdecydowałam się na serię zabiegów pomagających usunąć cellulit czyli endermologia. Chodzę na nie do salonu Mariposa w Warszawie endermologia-warszawa.pl/ Mówię wam, rewelacja :)

Anna
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Na pomoc w walce z cellulitem przyszedł specjalista z kliniki Belvedere. Od razu gdy się tam zgłosiłam otrzymałam odpowiednią diagnozę i leczenie.

Dorota
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Moja walka z cellulitem trwała długo, ale dzięki Klinice Belvedere znacznie zmniejszył się mój problem.

Sylwia
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Planuje wizytę w klinice odnośnie leczenia cellulitu. Ciekawy artykuł.

Ewa
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Odpowiednią pomoc w walce z cellulitem uzyskałam w klinice Belvedere w Warszawie.

Zofia
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Bezbolesna redukcja cellulitu tylko w klinice Belvedere. Bałam się zabiegu, ale niepotrzebnie. Polecam!

Dominika
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Cellulit to mój największy problem od lat. Zdecydowałam się na zabieg w klinice Belvedere i mogę polecić każdemu. W moim przypadku lipoliza iniekcyjna okazała się bardzo skuteczna!

Iness
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Leczenie cellulitu to niekiedy długotrwały proces, ale warto :)


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Najlepsze porady o urodzie Czy porada Domowe sposoby na...
Porady o urodzie Czy porada Jak zrobić koka- szybkie sposoby...
Świetna klinika ! Naprawdę podejście do pacjenta na najwyższym...
Porady Uroda Czy porada Jakie znacie sposoby na wypadające...