Najlepsze Porady UrodaŚlubne nakrycia głowy - co wybrać? Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Ślubne nakrycia głowy - co wybrać?

Ślubne nakrycia głowy - co wybrać?

Często zdarza się tak, że to, co powinna mieć Panna Młoda na głowie, bywa kwestią sporną, ponieważ tradycjonalistki uważają, że każda Panna Młoda powinna pójść do ślubu w białym welonie, który zwiastuje jej delikatność, kobiecość i niewinność. W dzisiejszych czasach jednak coraz większą popularnością cieszą się inne nakrycia głowy. W poniższym artykule przedstawimy Ci cztery opcje nakryć na głowę do ślubu. Warto pamiętać, że ślubne nakrycie głowy powinno być stylowym dopełnieniem przygotowanej stylizacji ślubnej. Jakie dodatki ślubne wybrać?


Tradycyjny welon

Jednym z najpopularniejszych ślubnych nakryć głowy jest wspomniany wcześniej welon, który nadaje całej aranżacji niezwykłego wdzięku, delikatności oraz subtelności. Salon mody ślubnej podczas wybierania welonu powinien perfekcyjnie dopasować go do typu, kształtu oraz kolorystyki sukni ślubnej. Prawidłowo dobrany welon podkreśli nie Tylko piękny wygląd Panny Młodej, ale również efektowne wykonanie sukni ślubnej.

Toczek

Mało popularnym w naszym kraju rozwiązaniem ślubnym jest toczek, który najczęściej ma kształt łezki, owalu lub koła. Toczek doda sukni ślubnej lekkości oraz kobiecości - najczęściej składa się ze stylowej siateczki, a jego dodatkiem może być kokardka, koronka lub pióra.

Fascynator

Kolejnym nakryciem głowy jest fascynator, który najczęściej występuje w postaci skromnej lub wręcz przeciwnie, przyciągającej wzrok ozdoby. Ozdoba zazwyczaj przyczepiona jest do niewielkie drucika lub do niewidocznej opaski zakrytej włosami. Tego typu ozdoba bez wątpienia wprowadzi nutkę ekstrawagancji do stroju Panny Młodej - każdy zwróci na nią uwagę.

Kapelusz

Coraz częściej wybieranym nakryciem głowy, szczególnie w letnie, słoneczne dni jest kapelusz. Chociaż z pewnością jest to dość odważny wybór, to jednak w połączeniu z kwiatami lub sukniami w stylu boho prezentuje się nadzwyczaj oryginalnie. Jeżeli kapelusz jest dla Ciebie zbyt poważnym rozwiązaniem, możesz spróbować ubrać na głowę wianek z kwiatów, który doda Twojej stylizacji delikatności, subtelności i kobiecości.

Dodaj komentarz

Porada Ślubne nakrycia głowy - co wybrać?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 481
facebook unlike 1

Porady Uroda Czy inspiracja Ślubne nakrycia głowy - co wybrać? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Ślubne nakrycia głowy - co wybrać?? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją radę w tematyce wypoczynek w komentarzu


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Porady Uroda Czy porada Co będzie modne w sezonie ślubnym 2022...
Makijaż w głównej mierze świadczy o człowieku, dlatego warto...
Porady Uroda Czy inspiracja Jak farbować ubrania? pomogła Ci...
To prawda, nadmierna ilość sypkiego pudru jest postarzająca.