Najlepsze Porady UrodaWampirzy lifting czy to jest zabieg dla Ciebie? Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Wampirzy lifting czy to jest zabieg dla Ciebie?

Wampirzy lifting czy to jest zabieg dla Ciebie?

Nazwa "wampirzy lifting" brzmi dość tajemniczo i niepokojąco, jednakże nie ma się czego obawiać! "Wampirzy lifting" to inaczej mezoterapia osoczem bogatopłytkowym PRP (ang. Plateled Rich Plasma), dzięki której można zahamować wypadanie włosów, zrewitalizować skórę, a także znacznie wygładzić zmarszczki i fałdy powstające na poszczególnych częściach skóry. Wraz z wiekiem w naszym organizmie zmniejszeniu ulega produkcja kolagenu oraz kwasu hialuronowego, które są odpowiedzialne za utrzymanie skóry nawilżonej, elastycznej i o perfekcyjnym kolorycie, a także teksturze. Jedną z większych zalet "wampirzego liftingu" jest gwarancja bezpieczeństwa, a także brak działań niepożądanych, ponieważ preparat otrzymany z własnej krwi powinien być obojętny, a ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest minimalne. 


Jak wygląda zabieg mezoterapii PRP?

"Wampirzy lifting" jest często wykonywanym zabiegiem w klinice medycyny estetycznej Dr Parda. Wykwalifikowany lekarz po wcześniejszym przygotowaniu, a więc po pobraniu od pacjenta krwi i po wyodrębnieniu plazmy bogatopłytkowej, wstrzykuje osocze cienką igłą w skórę. Pobrany preparat jest wstrzykiwany do skóry punktowo, a więc wszystkie miejsca, które wymagają rewitalizacji, zostaną potraktowane osoczem. Pierwsze efekty "wampirzego liftingu" widoczne są po upłynięciu ok. tygodnia, natomiast pełen efekt zabiegu będzie widoczny dopiero po wykonaniu serii zabiegowej (ok. 4 zabiegów w odstępie miesiąca). Jeżeli chcemy zwiększyć trwałość zabiegów, warto co pół roku zgłaszać się na zabiegi przypominające. Do zabiegu nie będą kwalifikować się osoby młode, ani seniorzy - efekty "wampirzego liftingu" będą widoczne mniej lub bardziej w zależności od wieku biologicznego indywidualnego pacjenta. 

Dodaj komentarz

Porada Wampirzy lifting czy to jest zabieg dla Ciebie?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 572
facebook unlike 1

Porady o urodzie Czy porada Wampirzy lifting czy to jest zabieg dla Ciebie? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Wampirzy lifting czy to jest zabieg dla Ciebie?? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Sandra
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Bardzo interesujący zabieg, byłby dla mnie idealny.

Anna
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Wampirzy lifting pozwolił mi się cieszyć zupełnie nowym wyglądem skóry, jest wygładzona oraz jędrna.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Najlepsze porady o urodzie Czy porada Jak złożyć poszetkę?...
Polecam klinikę belvedere w ostrowcu
Porady Uroda Czy porada Domowe sposoby na podpuchnięte oczy...
Porady o urodzie Czy porada Jak ujędrnić skórę? pomogła Ci się...