Najlepsze Porady WypoczynekEko-wypoczynek dla każdego

Eko-wypoczynek dla każdego

Eko-wypoczynek dla każdego

Współczesne tempo życia, wszechobecne ekrany komputerów i zgiełk miasta sprawiają, że coraz więcej osób pragnie od tego odpocząć, wybierając zaciszne i spokojne miejsca na urlop. Eko-wypoczynek to sposób spędzania wakacji, weekendów oraz ferii zimowych, który cieszy się coraz większą popularnością pośród wszystkich grup wiekowych. Usytuowane na Podkarpaciu Siedlisko Janczar stworzyło fantastyczne możliwości dla par, rodzin oraz grup zorganizowanych, pozwalające na idealny wypoczynek na łonie przyrody wraz z licznymi atrakcjami. Wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby móc choć na parę dni uciec od szarej codzienności i miejskiego zamętu. Siedlisko Janczar znajduje się bowiem zaledwie 20 km od Rzeszowa.


Coś w sam raz dla par

Siedlisko Janczar umożliwiło połączenie zalet eko-wypoczynku z dużą dawką romantyzmu, tworząc jedyny w swoim rodzaju pakiet "Tylko we dwoje". Oprócz szerokich możliwości atrakcji i zaplecza rekreacyjno-sportowego pozwala on na spędzenie niezapomnianych chwil podczas nastrojowej kolacji przy świecach z lampką wina. Oczywiście można również zdecydować się na dłuższy pobyt jedynie we dwoje w tym podkarpackim ośrodku, ciesząc się w lecie korzystaniem z zewnętrznej siłowni, strefy basenowej oraz strefy SPA pod chmurką. Natomiast pasjonaci koni ucieszą się z informacji, że ośrodek posiada swoją własną stadninę pozwalającą na jazdę konną czy nawet bryczką i kulig zimą.

Opcja idealna dla rodzin

Siedlisko Janczar jest miejscem bardzo dogodnym dla rodzin z dziećmi - posiada nawet specjalny certyfikat potwierdzający ten fakt. Bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe oraz atrakcje sprawiają, że eko-wypoczynek w Pstrągowej będzie udany i możliwy do zróżnicowania pod kątem odmiennych oczekiwań poszczególnych członków rodziny. Osoby pragnące nieco poleniuchować skorzystają chętnie z basenów, sauny i jacuzzi, zaś amatorzy nieco mocniejszych wrażeń skorzystają z szerokich możliwości dostępnych aktywności fizycznych.

Eko-wypoczynek grup zorganizowanych

Zorganizowanie wyjazdu do Siedliska Janczar w Pstrągowej dla całej grupy to bardzo dobry pomysł, który zadowoli nawet najbardziej wymagających małych i dużych gości. Atrakcje można dowolnie personalizować, mając na uwadze odmienne oczekiwania i preferencje grup. Wśród aktywności fizycznych najchętniej wybieranymi są: paintball, gry terenowe, nordic walking, grupowe zabawy, bodyzrob, przeciąganie liny, rzut lasso i strzelanie z łuku. Natomiast miłośnicy zdobywania nowej wiedzy i wyładowywania się artystycznego ucieszą się na myśl o warsztatach bibułkarskich oraz ceramicznych, nauce pieczenia chleba czy wycieczce o tematyce historycznej. Jako że dla grup zorganizowanych istotna jest wspólna integracja, Siedlisko Janczar umożliwia spędzenie wieczoru przy klimatycznym ognisku, którego atrakcjami mogą być pieczone kiełbasy, ulubiona muzyka czy zorganizowane na własną rękę gry i zabawy.

Eko-wypoczynek stwarza tak wiele możliwości i nie musi wcale oznaczać nudy! Cała oferta Siedliska Janczar w Pstrągowej znajduje się na jego stronie internetowej.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Pomocny artykuł
Przydatne porady
Na pewno wypróbuję tych metod
Pomocne porady
Fajny artykuł opisujący na co zwracać uwagę kupując rower.
Nie zasłaniać obiektywu palcem ;D
To prawda tak było
Przydatne porady polecam każdemu.