Najlepsze Porady WypoczynekGdzie wyjechać na urlop? Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Gdzie wyjechać na urlop?

Gdzie wyjechać na urlop? © pixabay.com

Czy wakacje to musi być czas na wykorzystanie urlopu i wyjazd? Coraz częstszym trendem stają się wyjazdy urlopowe we wrześniu lub październiku. Jeśli chcemy wybrać się za granicę, to ten termin będzie lepszy dla osób, które nie lubią wysokich temperatur. Egzotyczne wyjazdy w środku lata są bardzo męczące dla nas europejczyków, ponieważ nie jesteśmy przyzwyczajeni do temperatury powyżej 40 stopni. Gdzie najlepiej wyjechać w październiku, żeby złapać jeszcze promienie słoneczne i móc wypocząć na plaży?


Grecja - miejsce idealne

Jeżeli chcemy spędzić kilka dni na błogim nic nie robieniu to doskonałym miejscem będzie Grecja. Klimat jest tam bardzo sprzyjający. Nie będzie tam ponad 40 stopni, jak w okresie letnim, ale prawie 30 stopni przy pięknym słońcu będą z pewnością wystarczające. Grecja to raj, gdzie możemy doskonale wypocząć i naładować akumulatory. Na pewno każdego zachwycą widoki, jakie można tam zobaczyć. Z jednej strony plaża, słońce i morze, a gdy tylko się odwrócimy, wysokie góry. Do tego grecka kultura i pyszne wino z pewnością pozwoli nam się całkowicie zrelaksować i odpocząć po ciężkiej pracy.

A co z ceną?

Ceny powinny być również  znacznie mniejsze w okresie powakacyjnym.  Poszukajmy tanich lotów. O tej porze roku będzie się to znacznie bardziej opłacało niż podróż autokarem. Prawdopodobnie cena za bilety będzie porównywalna, a jak wiadomo lot będzie zdecydowanie bardziej komfortowy niż wiele godzin spędzonych w autobusie.

Dodaj komentarz

~Adam
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like
facebook unlike

Przydatny artykuł

Rysiek
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Kiedyś z pewnością odwiedzę ten kraj filozofów


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Pomocny artykuł
Przydatne porady
Na pewno wypróbuję tych metod
Pomocne porady
Gdy dopada mnie jesienna chandra zawsze staram się znaleźć...
Pomocny artykuł
teraz to już niczego nie zapomne
Dobre porady, zawsze wolę się cieniej ubrać, bo po kilku...