Najlepsze Porady WypoczynekGdzie wykorzystać bon turystyczny na Podkarpaciu?

Gdzie wykorzystać bon turystyczny na Podkarpaciu?

Gdzie wykorzystać bon turystyczny na Podkarpaciu?

Siedlisko Janczar to ośrodek wypoczynkowy w okolicy Rzeszowa, w którym można wykorzystać Polski Bon Turystyczny. Sfinansowanie pobytu na wakacjach jest wsparciem dla polskich rodzin w okresie pandemii COVID-19. Bon turystyczny jest dokument elektronicznym o równowartości 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia, natomiast w przypadku dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności bon wynosi 1000 zł. Bon turystyczny można wykorzystać do 31 marca 2022 roku — można nim płacić wielokrotnie aż do wykorzystania przysługującej kwoty. Dlaczego bon turystyczny warto wykorzystać w Siedlisku Janczar?


Pakiet rodzinny

Siedlisko Janczar w swojej ofercie posiada pakiet rodzinny, z którego mogą skorzystać rodzice wraz z dziećmi — wspólny wypoczynek nie tylko umocni więzi, ale także pozwoli zapomnieć o codziennym pośpiechu, stresie oraz zmartwieniach. Kilkudniowy pobyt na Siedlisku Janczar nie będzie nudny, ponieważ dla dzieci i ich rodziców przygotowanych jest wiele atrakcji. Ponadto Siedlisko Janczar położone jest w okolicy lasów i pól, a więc pięknych krajobrazów, które można podziwiać podczas spacerów, a także przejażdżek rowerowych na specjalnie wyznaczonych ścieżkach przyrodniczych. Kilkudniowy pobyt w Siedlisku Janczar sprawi, że dzieci i dorośli nabiorą sił na powrót do codzienności, a to wszystko dzięki możliwości aktywnego lub biernego wypoczynku.

Jakie atrakcje czekają w Siedlisku Janczar?

Siedlisko Janczar umożliwia maksymalne zrelaksowanie się, a także pogłębienie rodzinnych więzi, dzięki wspólnemu spędzaniu czasu — niepowtarzalnych przygodach czy wykonywaniu wyjątkowych aktywności. Pakiet rodzinny, który można sfinansować Polskim Bonem Turystycznym, oferuje dwa noclegi w komfortowych warunkach, a więc w pokoju, w którym znajduje się łazienka, telewizor i klimatyzacja. W cenie zestawu dostępne jest również pełen wyżywienie, a także przejazd bryczką, jak również oprowadzenie dziecka na koniu po ośrodku jeździeckim - w ofercie Siedliska Janczar jest również nauka jazdy konnej. Oczywiście w sezonie letnim goście hotelowi mogą korzystać z placu zabaw, siłowni zewnętrznej czy basenów.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Pomocny artykuł
Przydatne porady
Na pewno wypróbuję tych metod
Pomocne porady
Przydatny wpis. Bon turystyczny planuję wykorzystać za tydzień.
W weekendy staramy spotkać się z przyjaciółmi i spędzić z...
Moim marzeniem jest zwiedzić Polskę autostopem, bardzo...
Azja Południowa chyba nigdy nie przestanie mnie zachwycać.