Najlepsze Porady WypoczynekHotel Coloseum - wesele w niezapomnianym klimacie Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Hotel Coloseum - wesele w niezapomnianym klimacie

Hotel Coloseum - wesele w niezapomnianym klimacie

Hotel Coloseum w Jarosławiu to piękne i eleganckie miejsce, które przyciąga gości z całego świata. Obiekt został zaprojektowany tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Hotel dysponuje pokojami standardowymi, pokojami premium oraz apartamentami. Każdy z nich posiada wysokiej jakości wyposażenie, które zapewni w pełni komfortowy pobyt w obiekcie. Coloseum to także miejsce słynące z organizacji niezapomnianych wesel, chrzcin, konferencji oraz wielu innych imprez okolicznościowych.


przyjęcie weselne

Trzygwiazdkowy hotel Coloseum posiada kilka sal przeznaczonych do organizacji uroczystości weselnych. Każda z nich urządzona jest w odrębnym stylu, dzięki czemu Państwo Młodzi mogą wybierać spośród kilku różnych opcji. Sala bankietowa wygodnie pomieści 300 gości, sala balowa - 220, a sala kremowa 100 gości. Każda z nich jest klimatyzowanym pomieszczeniem, wyposażonym w piękne meble, efektowne żyrandole oraz dodatkowe udogodnienia, np. tarasy czy place zabaw dla dzieci.
W celu zapewnienia kompleksowej obsługi, hotel Coloseum oferuje także catering weselny. W kuchni znajdującej się w obiekcie restauracji przyrządza się pyszne dania kuchni polskiej i europejskiej. Z pomocą doświadczonych kucharzy i organizatorów zaplanujesz wymarzone przyjęcie, które będziesz mile wspominał przez bardzo długi czas.
Każde z przyjęć weselnych to indywidualna impreza, której przebieg i catering ustalany jest z każdym klientem. Dekoracje, kwiaty, menu oraz dodatkowe atrakcje to elementy, które klienci dostosowują do swoich potrzeb. Hotel Colosem posiada także atrakcje dla najmłodszych. Na znajdujących się a terenie obiektu placach zabaw każdy z maluchów będzie mógł bawić się tak, jak lubi. Ponadto, obiekt otoczony jest pięknym ogrodem, w którym znajdują się wygodne ławeczki oraz leżaki, które zapewnią komfortową chwilę wytchnienia od zabawy weselnej.

klimatyczna sala na wesele

Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Aby uczynić ten dzień wyjątkowym, powinieneś wybrać piękne i doskonale przygotowanej miejsce do organizacji tego wydarzenia.
Hotel Coloseum w Jarosławiu jest idealnym do tego celu miejscem. W jego przepięknych wnętrzach czeka kilka wyjątkowych sal oraz 120 komfortowych miejsc hotelowych. Co więcej, nowożeńcy otrzymują w prezencie pobyt w apartamencie oraz trzy pokoje dla swoich gości. Hotel Coloseum oferuje także możliwość organizacji uroczystości zaślubin w pięknej scenerii ogrodów otaczających obiekt. Uroczystość odbywa się w romantycznej altanie i w towarzystwie najbliższych osób. W przypadku niepogody, uroczystość przeniesiona zostanie do wybranej sali.
Hotel Coloseum z Jarosławia to klimatyczne miejsce, które zawsze zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowego hotelu z salami weselnymi, powinieneś zapoznać się z pełną ofertą obiektu. Jesteśmy pewni, że z pomocą zatrudnionych w hotelu specjalistów zaplanujesz wymarzone wesele, które będzie początkiem Twojej nowej i pięknej drogi życiowej.

Dodaj komentarz

Paula
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Jak dla mnie idealna sala na wesele!


Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Pomocny artykuł
W weekendy staramy spotkać się z przyjaciółmi i spędzić z...
Walizkę należy spakować jak najszybciej i żeby w rzeczy w niej...
Proponuje rozstawić parawan i się nie przejmować niczym. Tylko...