Najlepsze Porady WypoczynekJak ozdobić styropianową choinkę koralikami? Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Jak ozdobić styropianową choinkę koralikami?

Jak ozdobić styropianową choinkę koralikami? © pixabay.com

W sklepach co roku jest mnóstwo ozdób świątecznych, jednak nic nie zastąpi reczni wykonanych przedmiotów. Dekoracje tego typu są nie tylko piekne i oryginalne, ale też sprawiają, że wczuwamy się w nastrój świąteczny i możemy pożytecznie spędzić jeden z zimowych wieczorów. Warto więc na przykład zrobić choinkę ze styropianu i koralików, która ozdobi nasz dom na święta. 


Zaczynamy od kupna materiałów

Co nam będzie potrzebne do ozdobienia styropianowej choinki koralikami? Oczywiście styropianowy stożek dowolnej wysokości oraz koraliki. Ich kolor czy wielkośc nie ma większego znaczenia. Niezbędne będą również szpilki, którymi je przymocujemy do styropianu. Stożek przed rozpoczęciem zdobienia można pomalować na wybrany kolor np.: zielony czy złoty lub też obłożyć materiałem. Wówczas koraliki będą na nim jeszcze lepiej wyglądały. Teraz możesz już zacząć tworzenie choinki.

Zdobienie stożka koralikami

Po kolei mocuj za pomoca szpilek koraliki na choince. Mogą one być jednego koloru lub też różnokolorowe. Zdobienie choinki zależy tak naprawdę od Twoich preferencji. Możesz przyczepiać koraliki blisko siebie lub tworzyć z nich kolorowy łańcuch na stożki. Wówczas jednak lepiej wcześniej go pomalować, by nie było widać, że jest on styropianowy, co mogłoby zniszczyć cały efekt. Kiedy użyjesz większych i mniejszych koralików choinka też wyjdzie bardzo ładna. Jeśli masz inne małe ozodby, również może ich użyć. Bardzo ładnie będą na niej wyglądać również małe perełki. Zdobienie choinki nie zabierze Ci dużo czasu a sam zobaczysz jaka wyjdzie wspaniała.

Dodaj komentarz

~Adam
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like
facebook unlike

Za bardzo czasochłonne, nie na moje nerwy

Bogusława
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Chyba jest to czasochłonne ale warto


Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Zimowe porady przydadzą się w tym czasie.
Na Wetline to cyk cyk cyk pksem z Jarosławia i już się jest
Tanich lotów szukać najlepiej na stronach internetowych...
Nawet nie wiedziałam czego nie wolno wywozić z innych krajów.