Najlepsze Porady WypoczynekWypoczynek blisko natury, czyli eko-wypoczynek Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

Wypoczynek blisko natury, czyli eko-wypoczynek

Wypoczynek blisko natury, czyli eko-wypoczynek

Chcesz uciec od zgiełku miasta oraz przytłaczających obowiązków? Idealnym rozwiązaniem na weekendową wycieczkę będzie wypoczynek blisko natury. Eko-wypoczynek https://www.siedliskojanczar.pl/blog/eko-wypoczynek-na-podkarpaciu.html cieszy się ogromną popularnością wśród osób, które pragną spędzić wartościowy czas z rodziną i przyjaciółmi, a także samym sobą. Ekoturystyka jest pojęciem, które oznacza wypoczynek zgodny z postawami ekologicznymi, a więc turysta powinien dbać o potrzeby środowiska naturalnego, a także doznawać aktywnego wypoczynku na łonie natury. Główną ideą eko-wypoczynku jest wybranie odpowiednich miejsce do relaksu — warto skupić się na przestrzeniach bliskim naturze, a więc górach, lasach czy jeziorach. Eko-wypoczynek to idealne rozwiązanie, jeżeli pragniesz odpocząć od zgiełku miasta.


Na czym polega eko-wypoczynek?

Wypoczynek w stylu eko polega przede wszystkim na dokonywaniu świadomych wyborów przez eko-turystę, który swoim postępowaniem będzie dbał o środowisko. Zwiedzając okolice miejsca, w którym się zatrzymałeś, zrezygnuj z poruszania się samochodem oraz środkami komunikacji, zamiast nich wybierz przejażdżkę rowerową lub wybierz się na spacer. Na terenie województwa podkarpackiego znajduje się mnóstwo ścieżek rowerowych, a także szlaków turystycznych, na których można miło spędzić czas w otoczeniu natury. Eko-turysta to również osoba, która zamiast biernego wypoczynku, chce spędzać swój wolny czas aktywnie — dawka ruchu na świeżym powietrzu z pewnością będzie miłą rozrywką dla osób, które na co dzień nie mają takiej sposobności, ponieważ są zajęte pracą czy mieszkają w mieście. W ośrodku wypoczynkowym Siedlisko Janczar na Pstrągowej dla gości przygotowana jest oferta związana z eko-wypoczynkiem, która trafi nawet w najbardziej wymagające gusta, ponieważ obiekt znajduje się w malowniczej lokalizacji, która sama w sobie zachęca do aktywności fizycznej. We wspomnianym ośrodku organizowane są między innymi zajęcia z nordic walkingu pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Aktywny wypoczynek dla każdego

Siedlisko Janczar to ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w okolicach Rzeszowa oraz Strzyżowa, który dla swoich klientów ma przygotowaną ogromną ofertę, w której skład wchodzą spacery do rezerwatu Wielki Las, przejażdżki konnej, jak również przejazd bryczkami po malowniczej okolicy, a także inne atrakcje, które zapewniają gościom pobyt na świeżym powietrzu. Przebywanie w otoczeniu natury z pewnością pozwoli maksymalnie wypocząć, odstresować się i wyciszyć. Siedlisko Janczar jest idealnym miejscem dla wielbicieli aktywnego wypoczynku, ponieważ jego goście mogą skorzystać z bogatej oferty, na którą składają się: ścianka wspinaczkowa, zabawy integracyjno-sportowe, paintball, strzelnica, strzelanie z łuku oraz gra terenowa. Wszystkie wymienione aktywności mogą się odbywać na terenie Siedliska Janczar, dzięki dogodnej lokalizacji obiektu. Na terenie Siedliska Janczar znajduje się również stadnina koni, dzięki czemu można wybrać się na przejażdżkę konną po okolicach. Pełen aktywności dzień można zakończyć biesiadowaniem z nastrojową muzyką, smacznym regionalnym lub staropolskim jadłem, a także ciepłym i klimatycznym ogniskiem.

Dodaj komentarz

~Rafał
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like
facebook unlike

Preferuję aktywny wypoczynek. Jest dużo ciekawszy dla mnie niż leżenie i odpoczywanie.

Magda
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Leżenie na plaży czy leniuchowanie w domku to zdecydowanie opcja dla mnie.

Iga
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Stawiam na ekowypoczynek!

Paweł.
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Zawsze wybieram aktywny wypoczynek. Nie lubię tracić czasu w hotelowym pokoju, czy, nudząc się na leżaku.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Pomocny artykuł
Przydatne porady
Na pewno wypróbuję tych metod
Pomocne porady
Wszystko dobrze opisane
Jak dla mnie idealna sala na wesele!
Na pewno zaopatrzyłabym się tam w koreańskie kosmetyki tak...
Trzeba znać prawa pasażera!