Najlepsze Porady RodzinaJak poderwać dziewczynę?

Jak poderwać dziewczynę?

Jak poderwać dziewczynę? © pixabay.com

Często mężczyźni boją się podejść do kobiety i wprost powiedzieć jej, że im się podoba. Widują gdzieś dziewczynę, która im sie podoba, ale nic nie robią. Czekają aż coś się stanie, może ona sama do nich podejdzie i zacznie rozmowę. Niestety to tak nie działa w większości przypadków. Lepiej stanąć na wysokości zadania, niż potem żałować straconych okazji. Jak więc poderwać dziewczynę?

 

 


Znajdź temat do rozmowy

Spotykasz się z nią zawsze w tym samym miejscu, na siłowni albo w sklepie muzycznym? Po prostu do niej zagadaj. Na pewno ona też już Cię stamtąd kojarzy. Spytaj czy nie widziała na półce jakiejś płyty lub jeśli mówimy o siłowni, to zacznij koło niej ćwiczyć na tym samym przyrządzie co ona i zapytaj jak często najlepiej to robić. Nie bądź nachalny, nie przesadzaj z komplementami, postaw na naturalną rozmowę. Kiedy następnym razem ją spotkasz możesz znów zagadać i poprosić o numer telefonu. Nie masz nic do stracenia, pamiętaj o tym. 

Skup się na byciu sobą

Nie musisz grać twardziela ani styarać się za wszelką cenę ją rozśmieszyć. Najwazniejsza jest szczerość oraz uśmiech. Sympatyczne osoby częściej zapamiętujemy i lubimy w ich otoczeniu przebywać. Dziewczyna z pewnością doceni Twoją naturalność. Jesli czegoś nie wiesz, pytaj, ale nie udawaj, że na wszystkim się znasz. Okaż jej, że Ci się podoba. Możesz powiedzieć jakiś komplement na temat jej włosów czy oczu, ale nie sil się na poetyckie porównania, bo na pewno zabrzmią one sztucznie.  

Dodaj komentarz


Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

dlatego warto jeśc mięso tylko od sprawdzonych myśliwych a...
coca cola to ściema - w coca coli jest bardzi mało kwasu...
na randkę idz tam gdzie nie ma ludzi
jak byś lubianym ? najlepsza porada - nie rób tego na siłę...
karta do bankmatu i dziecko samo bedzie widziało gdzie traci...