Najlepsze Porady TechnologieJak wyłączyć blokowanie reklam? Ocena 5 na podstawie 10 komentarzy

Jak wyłączyć blokowanie reklam?

Jak wyłączyć blokowanie reklam?

Nie wiesz jak wyłączyć blokowanie reklam na swoim komputerze? My Ci w tym pomożemy!


Sprawdź co Ci blokuje reklamy

W przeglądarkach istnieje wiele dodatków, które mogą Ci blokować reklamy. Aby wiedzieć jak wyłączyć każdy to najlepiej najpierw sprawdź z jakiego dodatku Ty korzystasz. Ikonkę dodatku znajdziesz w oknie przeglądarki, obok paska adresu, czyli na samej górze. Najpopularniejsze to : AdBlock, Adblock Plus, Ghostery i uBlock Origin.

AdBlock

AdBlock

Kliknij na ikonkę AdBlock, a następnie na napis "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie". Sprawi to że strona na której się znajdujesz oraz jej podstrony będą wyświetlane z reklamami, a we wszystkich innych stronach blokowanie reklam będzie normalnie działać.

Adblock Plus

Adblock Plus

Jeżeli posiadasz dodatek Adblock Plus to po kliknięciu na ikonkę, odszukaj napis "Włączony na tej stronie" i zmień na "Wyłączony na tej stronie". Ta zmiana będzie działać tak w Adblock "Wstrzymanie blokowania na stronach", czyli strona, którą przeglądasz będzie wyświetlana z reklamami, a wszystkie inne już bez.

Ghostery

Ghostery

Gdy na komputerze masz Ghostery to wystarczy kliknąć na przycisk "Wstrzymaj" i podświetli się on na niebiesko. Sprawi to że strona oraz jej podstrony, które przeglądasz będą z reklamami. 

uBlock Origin

uBlock Origin

W przypadku gdzie na komputerze masz uBlock Origin to wystarczy kliknąć na przycisk wyłącznika. Jeżeli wyświetla się on na niebiesko to znaczy że blokowanie reklam jest włączone, więc musi się stać jasno szary, aby wyświetlać reklamy!

Dodaj komentarz

~Ruda
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

????

~Katr
Dodano:
0
0

Hej

Adam.
Dodano:
2
0

Często denerwują mnie wyskakujące reklamy...

Anna
Dodano:
2
0

Wyskakujące reklamy potrafią zdenerwować człowieka.

Ewa
Dodano:
1
1

Dziękuję za poradnik, sama zmagałam się z moim programem 20 minut... Teraz będę już wiedzieć jak wyłączyć blokowanie reklam.

~Dupa
Dodano:
0
1

Ok do niczego

~Toekk
Dodano:
0
0

Nie wiedziałem ze mozna blokwać reklamy - przegladanie portali jak onet.pl czy wp.pl to koszmar - zanim zobacze store musze oglądnąć reklamę na cały ekran później coś mnie śledzi i cały czas wyskakuje. Uważam ze za dużo jest tych reklama dlatego masa ludzi blokuje reklamy i szuka poradnikó jak skutecznie zablokowac reklamy w internecie. Osobićie używa programy AdBlock, ale np. taki program bardzo zwalnia działanie serwisu aukcyjnego allegro. Ale co zrobć - dziś każdy chce zarobic a np. onet.pl i wp.pl zarabiają dzięki reklamie.

piotreK
Dodano:
2
0

Fajny poradnik przedstawiający jak to zrobić w najpopularniejszych programach tego typu

~Tadeusz
Dodano:
4
3

Jak odblokować reklamy ?

krzys
Dodano:
1
1

uzywam adblocka i mi allegro strasznie zmuliło :(


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

praca marzeń!
praca marzeń!
Polecam zabiegi u doktor Pardy.
Drewno klejone ma dzisiaj coraz więcej zastosowań, proces...
Marka Hasborg ma świetną jakość sprzętu do kuchni.
Operator powinien za darmo wymienić sima na taki jakiego...
Mam monitoring na zewnątrz mojego domu, daje to większe...