Najlepsze Porady TechnologieJaki sprzęt do wyposażenia małej kuchni wybrać? Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Jaki sprzęt do wyposażenia małej kuchni wybrać?

Jaki sprzęt do wyposażenia małej kuchni wybrać?

Czy wiesz, że większość ciasteczek serwowanych w hotelach lub restauracjach powstaje na miejscu? Firmy gastronomiczne bardzo często decydują się na zakup specjalnych maszyn cukierniczych przystosowanych do pracy w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Dzięki temu klienci restauracji lub goście hotelowi mogą cieszyć się smakowitymi i świeżymi wypiekami zawsze, kiedy mają na to ochotę.


Baby Maxdrop 400 - idealna do małej kuchni

Jedną z nowoczesnych oraz wydajnych maszyn przeznaczonych do użytku w miejscach sektora HoReCa jest Baby Maxdrop 400 od marki Hasborg. Urządzenie należy do grupy maszyn "mini", czyli posiadających niewielkie rozmiary. Baby Maxdrop zastępuje pracę nawet najbardziej wykwalifikowanego cukiernika i ma ogromny wpływ na optymalizację oraz usprawnienie całego procesu produkcji ciasteczek. Maszyna może pracować z ciastem kruchym, bezowym, parzonym, biszkoptowym lub muffinami. Dzięki zastosowaniu w urządzeniu plastikowych i mosiężnych końcówek, powstaną estetyczne i powtarzalne produkty w wielu formach i wzorach. Wspomniane końcówki oraz pozostałe elementy urządzenia są łatwe do wymiany oraz czyszczenia.

Wyposażenie Baby Maxdrop 400

W konstrukcji Baby Maxdrop 400 zastosowano nowoczesny układ unoszenia blatu oparty na mimośrodzie. W wyposażeniu maszyny znajduje się także hermetyczna głowica wykonana z poliacetalu C POM-C, wyróżniająca się dużą trwałością i wytrzymałością mechaniczną. Maszyna posiada również nowoczesny panel sterowania w kilku językach, umożliwiający zmianę programu operacyjnego, korygowanie parametrów czy też całkowitą zmianę ustawień. Baby Maxdrop działa niezawodnie, efektywnie i jest energooszczędna. Maszyna ma wysokość niespełna 1m i zmieści się nawet w niewielkiej kuchni restauracyjnej lub hotelowej.

Baby Maxdrop 400 oferowana przez markę Hasborg to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają wysokiej klasy maszyn piekarniczych do użytku w kuchniach o niewielkim metrażu. Urządzenie zapewnia ciągłą produkcję wielu rodzajów ciastek. Jeżeli szukasz najlepszych rozwiązań do piekarni lub cukierni, maszyny oferowane przez markę Hasborg z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Dodaj komentarz

Mariola
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Marka Hasborg ma świetną jakość sprzętu do kuchni.

Mariola
Dodano:
0
0

Marka Hasborg ma świetną jakość sprzętu do kuchni.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

stx21 Ontota NIPDURNE durne noclegi pracownicze w...
od dłuższego czasu używam programu faktura.pl, obsługa jest...
Mi w walce pomogła zmiana materaca na nowy. Stary był źle...
Dzięki z informacje muszę sprawdzić auto na warsztacie
Marka Hasborg ma świetną jakość sprzętu do kuchni.
mam to - jest OK - mało miejsca zajmuje
Kursy internetowe cieszą się coraz większą polarnością,...