Najlepsze Porady UrodaDomowe sposoby na zaschnięty tusz do rzęs
ocena (/0):

Domowe sposoby na zaschnięty tusz do rzęs

Domowe sposoby na zaschnięty tusz do rzęs

Każda kobieta średnio kupuje nowy tusz do rzęs co dwa lub trzy miesiące. Największą ich wadą jest oczywiście ich bardzo szybki czas wysychania. Dzieje się to z powodu częstego wpuszczania powietrze do tubki lub też częstego poruszania szczoteczki wewnątrz tubki z tuszem. Zamiast wyrzucać tak szybko zaschnięty tusz i kupować ciągle nowe to mamy inne propozycje. Najlepsze-porady.pl przygotowały kilka domowych sposobów na zaschnięty tusz do rzęs, które wydłużą jego żywotność i zapobiegną szybkiemu zaschnięciu.


Krople do oczu

Wystarczy dodać do tubki z zaschniętym tuszem około 10 kropli do oczu i mocno wstrząsnąć i dobrze wymieszać tusz szczoteczką. Krople do oczu bardzo szybko się wymieszają i sprawią że Twój tusz do rzęs będzie jak nowy bez problemu w kilka sekund.

Ciepła woda - Szczoteczka

Jeszcze łatwiejszym (jeśli jest to możliwe) sposobem na zaschnięty tusz do rzęs to wykorzystanie ciepłej wody. Co musisz zrobić? Wyjmij z tubki szczoteczkę i zamoczą ją w gorącej wodzie na około 5-10 minut. Po upływie tego czasu włóż z powrotem szczoteczkę do tubki i dobrze wymieszaj. Przy używaniu z tuszu pamiętaj o unikaniu wpompowywania dużej ilości i zbyt często powietrza do tubki.

Ciepła woda - Całość

Ostatni sprawdzony domowy sposób na zaschnięty tusz do rzęs znów wykorzystuje wyłącznie ciepłą wodę. W poprzednim sposobie to moczyliśmy tylko szczoteczkę, a teraz możemy wrzuć całą tubkę tuszu. W małym rondelku wystarczy zagotować trochę wody i gdy już będzie wrzeć to wrzuć całą tubkę tuszu na kilka minut. Po upływie tego czasu ostrożnie wyjmij tusz do rzęs i sprawdź czy tusz nadal jest zaschnięty. Nie powinien, ale jeśli pojawi się taki przypadek to dodaj też kilka kropel oliwy wewnątrz tubki i wymieszaj.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Najciekawsze

Podobne