Najlepsze Porady Intymne6 sygnałów, że chłopak jest Tobą zainteresowany Ocena 5 na podstawie 5 komentarzy

6 sygnałów, że chłopak jest Tobą zainteresowany

6 sygnałów, że chłopak jest Tobą zainteresowany Dziewczyna i chłopak

Niektórzy mężczyźni mogą być trudni do zrozumienia lub zbyt nieśmiali, aby wprost wyjawić swoje uczucia, dlatego nie mamy pewności czy są nami w 100% zainteresowani. Jeśli jesteś w niepewnym związku lub widok takie związku jest na horyzoncie, dzięki poniższym wskazówkom dowiesz się, czy wybrany mężczyzna na pewno coś do Ciebie czuje. Oczywiście jednym z najlepszych sposobów na dowiedzenie się, czy mu na Tobie zależy, jest szczera rozmowa. Jednakże przed taką rozmową sama przeanalizować sytuację i dowiedzieć się, czy jest w Tobie zakochany, czy tylko się z Ciebie zgrywa.


1. Rozmawia o Tobie z przyjaciółmi
Jeśli chłopak rozmawia o Tobie z przyjaciółmi lub wspólnymi znajomymi może to oznaczać, że chce dowiedzieć się o Tobie czegoś więcej i ma do tego doskonałą okazję. Kiedy wypytuje o Ciebie inne osoby, z pewnością jest Tobą zainteresowany!

2. Patrzy tylko na Ciebie
Nawet jeśli siedzicie po drugich stronach pokoju jego wzrok, jest skupiony na Tobie? To z pewnością sygnał, że zaczyna Cię dostrzegać. Jeśli wasze oczy się spotkają i na jego ustach pojawi się nieśmiały uśmiech, to definitywny znak na to, że mu się podobasz.

3. Rozmowa
Rozmowa jest kluczowa w zawieraniu nowych znajomości oraz dążeniu do zażyłości, dlatego otwórz się i porozmawiaj z nim. Gdy dostatecznie się do Ciebie zbliży i zacznie zadawać pytania na temat Twoich zainteresowań, rodziny, nauki, pracy, to znaczny, że go interesujesz. Słucha i reaguje na to, co mówisz? Dodatkowo sam porusza wiele tematów, jeszcze lepiej! Kiedy mężczyzna dużo mówi, oznacza to, że pragnie zwrócić na siebie Twoją uwagę. Poza tym jeśli w milczeniu czujecie się przy sobie swobodnie, to oznacza, że wszystko jest na dobrej drodze ku udanemu związkowi.

4. Szuka podobieństw
Jeżeli mężczyzna doszukuje się pomiędzy wami podobieństw, to oznacza, że coś jest na rzeczy. Dzięki takiemu zjednoczeniu będzie dzielił się z Tobą swoimi doświadczeniami, zainteresowaniami, a nawet tym, co go irytuje i denerwuje. Im więcej rzeczy będziecie robić wspólnie, tym bardziej będziecie do siebie podobni.

5. Zaczepia Cię w nieszkodliwy sposób
Kiedy chłopak jest zauroczony, może zacząć Cię zaczepiać, co oznacza, że jest Tobą zainteresowany. Jak mówi stare przysłowie — kto się czubi, ten się lubi!

6. Przyznaje się do czegoś żenującego
Mężczyzna wyjawia przy Tobie nawet najbardziej żenujące historie, co oznacza, że jesteś dla niego kimś ważnym. Ukazuje, że on też ma wady, a nie jest chłopakiem idealnym. Jeżeli przyznaje się przed Tobą do Twoich słabości, to oznacza, że Ci bezgranicznie ufa.

Dodaj komentarz

~Felusinka
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 1
facebook unlike 0

dzieki pomaogliscie mi w znalezieniu chlopaka love love od felusinki!!!

Dominika
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Te sygnały są rzeczywiście prawdziwe.

Eliza
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Sprawdza się. Zainteresowanie sobą w związku jest najważniejsze.

nic nie powiem
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

jak facet zagaduje bez zadnej okazji to znaczy ze jest Toba zainteresowany - w moim przypakdu tak było :D

Aol
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

u mnie wszytko sie sprawdziło :)


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Najlepszy na cellulit są zabiegi endermologii, skóra ogólnie...
He super
ja chce mieć takiego ale tata nie chcę się zgodzuić
mam i sobie chwale - w lecie zasłaniam słonce w zimie...
W życiu bym sie nie przyznała do zdrady - to przynajmniej tyle...
Pierścionek zaręczynowy w kolorze białego złota marzy mi się...
Inicjatywa nie należy tylko do mężczyzn. To kobieta również...
Antykoncepcja hormonalna nie jest tak łatwa jak się wydaje....