Najlepsze Porady IntymneJak obchodzić Dzień Chłopaka? Ocena 4 na podstawie 7 komentarzy

Jak obchodzić Dzień Chłopaka?

Jak obchodzić Dzień Chłopaka? Prezent na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka przypada na 30 września, a więc nie zostało już wiele czasu! To najwyższa pora, aby pomyśleć o tym, w jaki sposób uczcić to święto wszystkich chłopaków — zarówno tych młodszych, jak i nieco starszych. Wbrew pozorom nie jest to święto przeznaczone dla par — obchodzić je można z rodziną: tatą oraz bratem, jak również ze znajomymi oraz współpracownikami. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na ciekawe spędzenie czasu w ten wyjątkowy dzień.


1. Prezent
Jeżeli chcesz kupić prezent współpracownikom lub kolegom ze szkoły warto zebrać od wszystkich dziewczyn pieniądze i kupić drobne upominki, które sprawią, że chłopcy się uśmiechną. W roli prezentu sprawdzi się wszystko — od kubków ze śmiesznymi powiedzonkami, po koszulki, skarpetki, a nawet trunki alkoholowe. Prezenty nie powinny być drogie — pamiętaj, że mają to być tylko upominki. Dzień Chłopaka to nie urodziny, dlatego, jeśli chcesz dać prezent swojej drugiej połówce, zastanów się, co ty dostałaś na Dzień Kobiet i dostosuj adekwatnie wartość pieniężną.

2. Aktywny dzień
Ciekawym pomysłem w Dzień Chłopaka jest zorganizowanie czasu w taki sposób, jaki wiesz, że jest zgodny z jego upodobaniami. Z kolegami ze szkoły możesz rozegrać wspólny mecz w siatkówkę, kosza lub piłkę nożną. Natomiast z bliskimi znajomymi lub z drugimi połówkami, fajnym pomysłem na spędzenie dnia byłby wypad na strzelnicę, paintballa lub wyjście do ulubionej restauracji. Jeżeli Twój chłopak ma samochód, równie dobrze możesz zaproponować mu jego dokładne posprzątania. A może twój chłopak jest fanem gier? Dlaczego w takim wypadku nie spędzisz z nim wieczoru grając w ulubione gry na konsoli lub komputerze? To świetna forma spędzenia czasu w Jego dzień!

3. Spotkanie na świeżym powietrzu
Dzień Chłopaka należy odpowiednio uczcić, dlatego, jeżeli pogoda pozwoli, zabierz swojego ukochanego lub najlepszego przyjaciela do ulubionej knajpki, lub do parku, gdzie zorganizujesz piknik. W sklepie kup trochę zdrowych alternatywnych, jak i kilka fast foodów, którymi będziecie mogli się delektować. Posiedźcie razem, posłuchajcie dobrej muzyki, porozmawiajcie i odetnijcie się od internetu. To świetny sposób, żeby się do siebie zbliżyć. Jeżeli niebo będzie bezchmurne, pooglądajcie razem gwiazdy.

Dodaj komentarz

Jak obchodzić Dzień Chłopaka?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 10
facebook unlike 1

ciekawe

Porada Jak obchodzić Dzień Chłopaka?
Dodano:
facebook like 517
facebook unlike 1

Najlepsze porady o wypoczynku Czy porada Jak obchodzić Dzień Chłopaka? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak obchodzić Dzień Chłopaka?? Jeżeli tak koniecznie dodaj swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Jak obchodzić Dzień Chłopaka?
Dodano:
facebook like 10
facebook unlike 1

a to ciekawe może i tak...|hmmm ciekawe|porada dość ciekawa|ciekawa porada|proste i banalne|coś w tym jest}

Porada Jak obchodzić Dzień Chłopaka?
Dodano:
facebook like 418
facebook unlike 1

Czy nasza porada Jak obchodzić Dzień Chłopaka? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak obchodzić Dzień Chłopaka?? Jeżeli tak koniecznie dodaj swoją radę w komentarzu

Nina Kucharska
Dodano:
facebook like 4
facebook unlike 0

proste i banalne

Kamila
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

W tym roku skończyły mi się już pomysły na Dzień Chłopaka. Artykuł mi się przydał. Miło spędziliśmy dzień.

Paula
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Aktywny dzień to świetny pomysł, zwłaszcza jeżeli rzadko spędzacie czas na zewnątrz lub macie siedzący tryb życia. Dobrym prezentem jest coś co sprawi, że zadbacie o swoje zdrowie.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Walentynki nie dla każdego oznaczają wieczór we dwoje....
a to ciekawe może i tak...|hmmm ciekawe|porada dość...
RATUJECIE MI ŻYCIE