Najlepsze Porady IntymneJak się odkochać? Ocena 4 na podstawie 8 komentarzy

Jak się odkochać?

Jak się odkochać? @pixabay

Miłość bywa nieszczęśliwa i przysparza wielu zmartwień. Niestety czasami zakochujemy się w nieodpowiedniej osobie. Nie odwzajemnia naszego uczucia albo okazuje się całkiem inna niż myśleliśmy. Wówczas najlepsze co możemy zrobić to po prostu się odkochać, ale jak to zrobić?


Nie dołuj się i nie rozmyślaj

Nie ma co się oszukiwać, jeśli chcesz się odkochać, to musisz przestać myśleć o tej osobie. Wcale nie będzie to łatwe, jednak musisz się postarać. Kiedy non stop będziesz rozważać czemu ten ktoś Cię nie kocha albo czemu Wam się nie udało być szczęśliwymi razem, nigdy o niej nie zapomnisz. Usiądź i zracjonalizuj sytuację. Samemu sobie wytłumacz jak wygląda Twoje położenie. Wymień wady byłego partnera. Możesz je nawet zapisać na kartce, będzie Ci łatwiej je dostrzec. Kiedy ten ktoś nie odwzajemnia Twoich uczuć, pomyśl, że nie jest ich wart. Nie patrz na siebie jak na przegranego. Pomyśl co straciła ta osoba, a nie co Ty tracisz. Zadbaj o swoją pewność siebie. Zamień uczucie smutku na przeświadczenie o tym, że zasługujesz na to, co najlepsze i widocznie ten związek tym nie był. 

Wyjdź z domu

Najwięcej myśli przychodzi do głowy, kiedy siedzisz w domu i nie masz konkretnego zajęcia. Zacznij organizować swój czas. Spotkaj się ze znajomymi, których ostatnio zaniedbywałeś. Wyjdź na imprezę, odwiedzaj częściej rodzinę, rób sobie długie spacery. Może zawsze chciałeś zapisać się na kurs, siłownię, lekcje tańca? Teraz jest na to doskonała pora. Wszystkie te zajęcia nie pozwolą Ci myśleć o miłości. A może zdarzy się tak, że spotkasz kogoś wyjątkowego podczas wyjścia? Nie wchodź zbyt szybko w nową relację, ale też nie bój się ryzyka. Czemu miałbyś nie iść na randkę z osobą, która jest dla Ciebie miła?

Tagi

Dodaj komentarz

Jak się odkochać?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 15
facebook unlike 1

ciekawe

Jak się odkochać?
Dodano:
facebook like 15
facebook unlike 1

Porada Jak się odkochać?
Dodano:
facebook like 463
facebook unlike 1

Czy opis porady Jak się odkochać? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak się odkochać?? Jeżeli tak proszę dodaj swoją radę w komentarzu

Porada Jak się odkochać?
Dodano:
facebook like 758
facebook unlike 1

Najlepsze porady o wypoczynku Czy nasza porada Jak się odkochać? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak się odkochać?? Jeżeli tak koniecznie dodaj swoją radę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Roksana Kwiatkowska
Dodano:
facebook like 4
facebook unlike 0

porada dość ciekawa

Patrycja
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Zakochanie nie zawsze kończy się szczęśliwie. Dlatego głowa do góry. Wyjście z domu ze znajomymi rozwiąże wszystkie problemy.

Mateusz
Dodano:
facebook like 2
facebook unlike 0

najlepsza porada jak sie odkochać ? nie żyj przeszłością i nie rozmyślaj co by było gdyby...

Monika
Dodano:
facebook like 1
facebook unlike 0

bardzo fajne porady. Pomagają


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Pierwsza randka zawsze stresuje człowieka najbardziej, a...
Na nadmierne pocenie pomogły mi tylko tabletki na receptę. Nic...
Spa! Bardzo chciałabym dostać takie wejście na spa... To...
teraz w czasie pandemii to chyba tylko do biedronki albo lidla...