Najlepsze Porady IntymneJak umówić się na randkę? Ocena 4 na podstawie 8 komentarzy

Jak umówić się na randkę?

Jak umówić się na randkę? Miłość

Na randkę może umówić się każdy, jednakże czy rzeczywiście wiemy, jak podjeść do tego tematu? Czy to mężczyzna musi zawsze zapraszać kobietę? A może nasze propozycje są odrzucane, ponieważ ciągle robimy coś źle? Randkowych możliwości jest wiele, jednakże, żeby je zrealizować potrzebne są chęci. Niektórzy już na samym początku wmawiają sobie, że nie mają szans u danej osoby, dlatego nawet nie próbują jej zaprosić. Pewność siebie powinna być naszą podstawową cechą podczas kontaktów z drugim człowiekiem. Oczywiście osobom nieśmiałym będzie ciężko zrobić pierwszy krok, jednakże w poniższym artykule podpowiemy Ci, jak skutecznie umówić się na randkę!


Nie bój się zadawać konkretnych pytań!
Bądź pewna siebie, jeżeli chcesz się z kimś spotkać, po prostu powiedz to wprost. Zaczynają pytanie od słowa „może”, najczęściej otrzymamy wiadomość może tak, a może nie. Jeżeli oczekujesz od drugiej osoby konkretnej odpowiedzi, zadaj jej konkretne pytanie. Podaj dzień i miejsce — stawiaj na rozwiązania proste, a co za tym idzie skuteczne. Wtedy uzyskasz albo odpowiedź tak, albo nie. Pytanie wprost stawia Cię w dobrym świetle, ponieważ pokazuje Twoją pewność siebie. Staraj się poprawnie układać swoje pytania, a z pewnością udasz się na wymarzoną randkę.

Rozważnie dobieraj słowa
Słowo randka często może przerazić, dlatego zamiast na randkę, zaproś drugą osobę na spotkanie na kawie czy wyjście do kina.

Wyjście w dobrym stylu
Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób zaprosić bliską Ci osobę na randkę, możesz zrobić to poprzez obdarowanie, np. wręczając kwiaty czy pudełko czekoladek. Podarunek jest zawsze miłym gestem dla osoby, który go otrzymuje. Fajnym sposobem będzie danie osobie dwóch biletów i zaproponowanie, żeby pójść razem. Pamiętaj, aby na pierwszą randkę nie zaprosić drugiej osoby w zbytnio ekstrawaganckie miejsca — postaw na klasykę, w końcu macie się lepiej poznać, taki jest cel pierwszej randki.

Pani zaprosi Pana
A może to kobieta zrobi pierwszy krok i zaprosi na spotkanie mężczyznę? Nie bój się przejąć inicjatywy i pierwsza zaproś na randkę. Zaproszenie przez kobietę na randkę będzie świadczyć o Twojej pewności siebie i odwadze, a także wyjściu naprzeciw stereotypom.

Dodaj komentarz

Porada Jak umówić się na randkę?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 468
facebook unlike 1

Czy porada Jak umówić się na randkę? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak umówić się na randkę?? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją poradę w komentarzu

Porada Jak umówić się na randkę?
Dodano:
facebook like 674
facebook unlike 1

Najlepsze porady o wypoczynku Czy opis porady Jak umówić się na randkę? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak umówić się na randkę?? Jeżeli tak koniecznie dodaj swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Jak umówić się na randkę?
Dodano:
facebook like 13
facebook unlike 1

Jak umówić się na randkę?
Dodano:
facebook like 15
facebook unlike 1

hmmm ciekawe

Tymon Laskowski
Dodano:
facebook like 3
facebook unlike 0

porada dość ciekawa

Roksana
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Myślę, że to mężczyźni powinni zapraszać kobiety na randki.

Michał
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Inicjatywa nie należy tylko do mężczyzn. To kobieta również powinna zabiegać o faceta.

~Benia
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Ciekawe rady aby udać się na wymarzoną randkę.Polecam.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Porady Wypoczynku Czy porada Jak pogodzić się po kłótni?...
Ja lubię spędzać walentynki co roku w teatrze. Niepowtarzalny...
Czy nasza porada Komplementy dla dziewczyny pomogła Ci się ?...
hmmm ciekawe