Najlepsze Porady Rodzina6 ras psów idealnych dla rodziny Ocena 5 na podstawie 7 komentarzy

6 ras psów idealnych dla rodziny

6 ras psów idealnych dla rodziny Golden Retriever

Istnieje wiele ras, które mają przyjazne usposobienie — będą chciały się bawić i przytulać niemal cały czas! Po przeszkoleniu psy dodatkowo stają się posłuszne i odpowiedzialne za małych członków rodziny. Poszczególne rasy psów mają odpowiednie cechy, dzięki którym staną się nowym członkiem Twojej rodziny. Przedstawione poniżej psy nie tylko są przepiękne, ale również potrafią szczerze kochać, szczególnie tych najmłodszych członków rodziny.


1. Golden Retriever
To jedna z najprzyjaźniejszych i najlojalniejszych ras psów — są świetnymi towarzyszami zabaw dla dzieci w każdy wieku. Znane są z ponadprzeciętnej cierpliwości, łagodności, jak również potrzeby aktywności — zawsze są zadowolone z zabawy w rzucanie patyka, wycieczki w góry czy na plażę. Dzięki okazywanej atencji odwdzięczają się ponadczasową miłością.

2. Labrador
Labradory to niezwykle łagodne psy, które często są szkolone na przewodników dla osób niepełnosprawnych. Są wysoce inteligentne oraz mają spokojne usposobienie, jednakże zawsze gotowe są do zabawy. Doskonale wpasują się w rodzinę ze względu na swoją kochającą naturę — świetnie nadają się do rodzin z małym dzieckiem.

3. Cocker Spaniel
Spaniel jest pełen energii i chęci do zabawy, dlatego będzie idealnym wyborem! Łagodne usposobienie połączone jest z przepięknym umaszczeniem oraz niewielkimi rozmiarami. To rasa psów ciekawskich, które lubią bawić się na zewnątrz — świetnie nada się dla rodzin z dziećmi, będzie ich kompanem w odkrywaniu zewnętrznego świata.

4. Mops
Mopsy znane są ze swojej żywiołowej osobowości zestawionej z uroczym charakterem. Rasa zachowuje dobre relacje z innymi zwierzątkami domowymi oraz z małymi dziećmi, dlatego świetnie nadaje się dla rodzin. Ich leniwa postawa sprawia, że bez problemu prześpią połowę dnia. Bardzo lubią być w centrum zainteresowania — pieszczoty są jak najbardziej wskazane! Za poświęcony czas dają wiele miłości i przyjaźni.

5. Goldendoodle
To mieszana rasa łącząca pudla z Golden Retrieverem. Wspomniane zwierzaki znane są z dobrego usposobienia w stosunku do dzieci, dlatego ta przepiękna krzyżówka nie będzie inna. Goldendoodle to pieski inteligentne, słodkie oraz łatwe do wytrenowania. Rasa jest nastawiona na nawiązywanie kontaktów z innymi zwierzętami oraz domownikami.

6. Owczarek niemiecki
Owczarki to lojalne psy, które nigdy Cię nie zdradzą i nie opuszczą. Ich duży rozmiar nie powinien Cię mylić, nie są agresywne, wręcz przeciwnie — to prawdziwe pieszczochy. Wspomniana rasa jest bystra, inteligentna oraz oddana rodzinie. Trening owczarka nie będzie problemem! Co więcej, owczarek lubi przebywać blisko właściciela i jest psem umiejącym chronić swoich bliskich.

 
 

Dodaj komentarz

~Katarzyna
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like
facebook unlike

Mam Golden Retriever, jest idealnym psem dla rodzin z dziećmi

Porada 6 ras psów idealnych dla rodziny
Dodano:
facebook like 57
facebook unlike 1

Rodzina jest najważniejsza Czy nasza porada 6 ras psów idealnych dla rodziny przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema 6 ras psów idealnych dla rodziny? Jeżeli tak proszę dodaj swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Magdalena Witkowska
Dodano:
facebook like 2
facebook unlike 0

porada dość ciekawa

Natalia
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Mój pies to golden retriever i jest to z pewnością pies dla dziecka. Świetnie się razem dogadują.

Michał
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Ja bym chyba wybrał owczarka niemieckiego bo ładnie wygląda i ta rasa występowała w wielu produkcjach telewizyjnych więc musi też być niezwykle inteligentna.

~qwqwe
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

wqwqe

~test
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

test


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Rodzina jest najważniejsza Czy opis porady Jak się przygotować...
Naturalne sposoby na przyśpieszenie porodu najlepsze....
Rodzina jest najważniejsza Czy porada Ile dać na wesele?...
Ja bym chyba wybrał owczarka niemieckiego bo ładnie wygląda i...