Najlepsze Porady Rodzina6 ras psów idealnych dla rodziny Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

6 ras psów idealnych dla rodziny

6 ras psów idealnych dla rodziny Golden Retriever

Istnieje wiele ras, które mają przyjazne usposobienie — będą chciały się bawić i przytulać niemal cały czas! Po przeszkoleniu psy dodatkowo stają się posłuszne i odpowiedzialne za małych członków rodziny. Poszczególne rasy psów mają odpowiednie cechy, dzięki którym staną się nowym członkiem Twojej rodziny. Przedstawione poniżej psy nie tylko są przepiękne, ale również potrafią szczerze kochać, szczególnie tych najmłodszych członków rodziny.


1. Golden Retriever
To jedna z najprzyjaźniejszych i najlojalniejszych ras psów — są świetnymi towarzyszami zabaw dla dzieci w każdy wieku. Znane są z ponadprzeciętnej cierpliwości, łagodności, jak również potrzeby aktywności — zawsze są zadowolone z zabawy w rzucanie patyka, wycieczki w góry czy na plażę. Dzięki okazywanej atencji odwdzięczają się ponadczasową miłością.

2. Labrador
Labradory to niezwykle łagodne psy, które często są szkolone na przewodników dla osób niepełnosprawnych. Są wysoce inteligentne oraz mają spokojne usposobienie, jednakże zawsze gotowe są do zabawy. Doskonale wpasują się w rodzinę ze względu na swoją kochającą naturę — świetnie nadają się do rodzin z małym dzieckiem.

3. Cocker Spaniel
Spaniel jest pełen energii i chęci do zabawy, dlatego będzie idealnym wyborem! Łagodne usposobienie połączone jest z przepięknym umaszczeniem oraz niewielkimi rozmiarami. To rasa psów ciekawskich, które lubią bawić się na zewnątrz — świetnie nada się dla rodzin z dziećmi, będzie ich kompanem w odkrywaniu zewnętrznego świata.

4. Mops
Mopsy znane są ze swojej żywiołowej osobowości zestawionej z uroczym charakterem. Rasa zachowuje dobre relacje z innymi zwierzątkami domowymi oraz z małymi dziećmi, dlatego świetnie nadaje się dla rodzin. Ich leniwa postawa sprawia, że bez problemu prześpią połowę dnia. Bardzo lubią być w centrum zainteresowania — pieszczoty są jak najbardziej wskazane! Za poświęcony czas dają wiele miłości i przyjaźni.

5. Goldendoodle
To mieszana rasa łącząca pudla z Golden Retrieverem. Wspomniane zwierzaki znane są z dobrego usposobienia w stosunku do dzieci, dlatego ta przepiękna krzyżówka nie będzie inna. Goldendoodle to pieski inteligentne, słodkie oraz łatwe do wytrenowania. Rasa jest nastawiona na nawiązywanie kontaktów z innymi zwierzętami oraz domownikami.

6. Owczarek niemiecki
Owczarki to lojalne psy, które nigdy Cię nie zdradzą i nie opuszczą. Ich duży rozmiar nie powinien Cię mylić, nie są agresywne, wręcz przeciwnie — to prawdziwe pieszczochy. Wspomniana rasa jest bystra, inteligentna oraz oddana rodzinie. Trening owczarka nie będzie problemem! Co więcej, owczarek lubi przebywać blisko właściciela i jest psem umiejącym chronić swoich bliskich.

 
 

Dodaj komentarz

Natalia
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Mój pies to golden retriever i jest to z pewnością pies dla dziecka. Świetnie się razem dogadują.

Michał
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Ja bym chyba wybrał owczarka niemieckiego bo ładnie wygląda i ta rasa występowała w wielu produkcjach telewizyjnych więc musi też być niezwykle inteligentna.

~qwqwe
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

wqwqe

~test
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

test


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Najlepszy na cellulit są zabiegi endermologii, skóra ogólnie...
He super
ja chce mieć takiego ale tata nie chcę się zgodzuić
mam i sobie chwale - w lecie zasłaniam słonce w zimie...
Pies azjatycki to moje odwieczne marzenie. Może kiedyś pozwolę...
Świetnie napisana charakterystyka samojeda.
Golden retriever to idealny pies dla rodziny z dziećmi. Jest...
Ciekawy artykuł