Najlepsze Porady RozrywkaJak grać w Pokemon GO?

Jak grać w Pokemon GO?

Jak grać w Pokemon GO? © pixabay.com

Zainstalowałeś właśnie Pokemon GO na swoim telefonie i chcesz rozpocząć zabawę? Nie wiesz jak obsługiwać aplikację i dołączyć do świata trenerów pokemonów? Nie martw się. Podpowiadamy jak grać w Pokemon GO. Na pewno aplikacja dostarczy Ci sporo rozrywki. 


Chodzenie i łapanie

Aplikacja Pekomon GO polega na szukaniu i łapaniu pokemonów, jest ona bowiem inspirowana popularną anime ze stworkami.  Pokemon Go będzie więc potrzebować dostępu do naszej lokalizacji, by móc pokazywać nam miejsca, gdzie znajdują się dzikie pokemony. Zazwyczaj są to bardzo charakterystyczne punkty np.: pomniki, budynki. Pokemony wodne znajdują się najczęściej w pobliżu wody np.: jezior, rzek czy zapory. Tak naprawdę można ich szukać wszędzie. Oczywiście pokemonów najwięcej jest w centrach miast i dużych skupiskach ludności, wszedzie tam, gdzie dużo się dzieje.

Trenowanie i walki

Kiedy już uda Ci się złapać pokemona, możesz go trenować i przygotowywać do walki z pokemonami innych graczy. Jednak zanim do tego dojdzie musisz złapać kilka stworków, odwiedzić PokeStop i wykonać inne czynności, które dają Ci tzw.: punkty doświadczenia. Dzięki nim przechodzić o poziom wyżej. Dopiero 5 level pozwala Ci toczyć walki. Każdy gracz może dołaczyć do jednej z trzech drużyn i walczyć ze swoim pokemonem na arenie- Poke Gym. Ustawiamy na niej stworka i pilnuje on miejsca zanim inny pokemon go nie pokona. Pokemony można również ewoluować, czyli zmieniać w większe i potężniejsze okazy. Traci się wówczas jednak cukierki (Candy) otrzymane na dany gatunek. Te same cukierki są zużywan również podczas zwiększania możliwości bojowych pokemonów. Dostajemy je zaś tylko podczas schwytania nowego stworka czy też oddania go bezpowrotnie do Profesora. 

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

dlatego warto jeśc mięso tylko od sprawdzonych myśliwych a...
coca cola to ściema - w coca coli jest bardzi mało kwasu...
na randkę idz tam gdzie nie ma ludzi
jak byś lubianym ? najlepsza porada - nie rób tego na siłę...