Najlepsze Porady RodzinaJak skutecznie uwieść mężczyznę?

Jak skutecznie uwieść mężczyznę?

Jak skutecznie uwieść mężczyznę? © pixabay.com

Relacje damsko-męskie, choć nie należą do najłatwiejszych, są jednymi z najbardziej pożądanych przez każdego człowieka. Wszyscy – nieważne ile lat mamy, w jakiej kulturze się wychowaliśmy czy też, jaką religię wyznajemy – potrzebujemy bliskości drugiej osoby. Tutaj główną rolę odgrywać zaczyna sztuka flirtu, uwodzenia, dzięki której możemy zdobyć mężczyznę naszych marzeń. Od czego zacząć, aby skutecznie uwieść mężczyznę?


Czy wygląd jest najważniejszy?

Jest on ważny. Na pewno staje się elementem wychodzącym naprzeciw, ponieważ pierwsze wrażenie często opiera się jedynie na sferze wizualnej. Zanim jeszcze zdążymy porozmawiać z partnerem, ten już najprawdopodobniej wykreował w myślach lekki zarys naszej postaci. Ważne jest, aby nasz wygląd był zachęcający i nie mówimy tu o operacjach plastycznych, jeżeli akurat nie trafiamy w gust ukochanego. Wygląd, w sztuce uwodzenia nie jest aż tak ważny żebyśmy musiały się desperacko mu poświęcać. Wystarczy zadbać o najważniejsze aspekty wizualne jak włosy, lekki makijaż, czy też kobieca sukienka podkreślająca ponętne kształty ciała. 

Postaw na OSOBOWOŚĆ

Czy zastanawiałaś się kiedyś, mijając na ulicy parę, – dlaczego ten przystojny chłopak jest z tak średnią dziewczyną, przecież mógłby mieć każdą? Może to właśnie ona nie skupiła swojej uwagi na aspekcie, tak nietrwałym jak uroda, a oparła swoją znajomość z mężczyzną na ciekawym i zaskakującym temperamencie, jaki 

Nie popadaj w skrajności

Innym ważnym elementem podczas tworzenia relacji z mężczyzną są skrajności, musimy być niezwykle uważne, aby nie popadać z jednej w drugą. Mowa tu o naszym zachowaniu. Jeżeli zadzieramy nosa, a nasza twarz wskazuje na niedostępna „cold bitch” to niestety będziemy przyciągać do siebie samych podrywaczy. Doprowadzimy do automatycznego odsiewu – wrażliwy, miły i troskliwy chłopak nie odważy się podejść do takiej kobiety z obawy przed odrzuceniem. Z drugiej jednak strony nie bądź natarczywa. Jeżeli przejmiesz inicjatywę i to ty będziesz „biegać” za facetem, pomyśli on, że trafił na psychopatkę, która uczepiła się go jak rzep psiego ogona. Większość facetów źle reaguje na tak namolne zachowanie ze strony kobiet.

Wyjdź mu naprzeciw

Nawet, jeżeli mężczyzna jest tobą zainteresowany, może nigdy nie odważyć się do ciebie podejść. Jeżeli cały czas osacza cię grono koleżanek facet będzie czuł się niepewnie i nie zaryzykuje odrzucenia przy tylu świadkach – będzie obawiał się upokorzenia, które nastąpi, jeżeli nie będziesz zainteresowana jego względami. Odizoluj się na chwilę, dasz mu możliwość podejścia do siebie. Rozmowa na pewno przebiegnie dużo lepiej, jeżeli będziecie sam na sam, niżeli wpatrywałoby się w was kilka par oczu, zaciekawionych rozwinięciem sytuacji.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Najlepszy na cellulit są zabiegi endermologii, skóra ogólnie...
He super
ja chce mieć takiego ale tata nie chcę się zgodzuić
mam i sobie chwale - w lecie zasłaniam słonce w zimie...
Rozmowa na te tematy musi odbyć się przed ślubem. Wspólne...
Zabawki nie można zastąpić tabletem, czy telefonem. Dziecko...
Ja wolę osobiście wodą z mydłem i szmatką alę chętnie bym...
Najprościej jest przebrać pociechę za jakąś księżniczkę, albo...