Najlepsze Porady TechnologieZ czego wykonany jest liquid do e-papierosów?

Z czego wykonany jest liquid do e-papierosów?

Z czego wykonany jest liquid do e-papierosów? Palący mężczyzna

E-papierosy, czyli elektroniczne papierosy to nowoczesne urządzenia, których pierwotnym założeniem miała być pomoc w rzuceniu palenia papierosów tradycyjnych. E-papierosy zawierają w liquidach oczyszczoną nikotynę w maksymalnym stężeniu wynoszącym 18 mg/ml, ponieważ wcześniejsza dawka 24 mg/ml doprowadzała do wielu zatruć. Producenci e-papierosów często wspominają, że jest to zdrowsza alternatywa dla tradycyjnych papierosów, ponieważ w e-papierosach nie ma zawartych tak dużych ilości substancji smolistych.


Jak działają e-papierosy?
Papierosy elektroniczne to urządzenia, dzięki którym możliwe jest zastąpienie tradycyjnych papierosów. Producenci uważają, że e-papierosy są metodą palenia tytoniu mniej inwazyjną nie tylko dla palacza i jego otoczenia, ale również dla środowiska, do którego dostaje się mniejsza ilość nikotyny. E-papierosy zbudowane są z baterii i z clearomizera, który jest wyposażony w specjalną grzałkę, pojemnik na liquid oraz ustnik. Clearomizer wypełnia się liquidem do ustalonej wcześniej ilości, a następnie dokręca do baterii. Po naciśnięciu specjalnego przycisku rozpoczyna się proces podgrzewania nikotyny i wytwarzania pary. Palacz e-papierosa pociąga do ust powstałą parę i wraz z nią dostarcza sobie nikotynę.

Z czego składa się liquid do e-papierosów?
Liquid jest specjalnym płynem wykorzystywanym w papierosach elektronicznych, który pod wpływem podgrzania zamienia się w gęstą mgiełkę, która następnie jest wdychana przez palacza. Liquidy mogą zawierać w sobie nikotynę, jak również dostępne są liquidy nikotyny pozbawione. W liquidach smakowych znajdują się aromaty, które nadają wdychanej mgiełce odpowiedni smak. W liquidach zawsze znajduje się substancja, która pozwala wytwarzać mgiełkę - zazwyczaj jest to gliceryna roślinna lub glikol propylenowy. W niektórych liquidach można znaleźć substancje wzmacniające smak, substancje konserwujące, jak również substancje regulujące gęstość oraz kwasowość.

Jakie są zalety e-papierosów?
Do głównych zalet e-papierosów należy bogaty wybór smaków, które nie są ograniczone tak jak w przypadku papierosów tradycyjnych. Płyny stosowane w elektronicznych papierosach mogą zawierać nikotynę lub niekoniecznie. Kolejną zaletą w porównaniu do papierosów tradycyjnych jest fakt, że do organizmu dostaje się znacznie mniej nikotyny i zmieniają się nawyki palacza. Co więcej, papierosy elektroniczne są łatwe w użycie i nie mają tak szkodliwego wpływu na uzębienie, a także nie brudzą palców.

Czy e-papierosy mają wady?
Do najczęstszych wad e-papierosów zalicza się dość wysoka cena urządzenia, a także dość specyficzny smak - niektórym osobom elektroniczne papierosy nie dorównują do papierosów tradycyjnych. Trzeba również wspomnieć, że pomimo tego, że papierosy elektroniczne są promowane przez ich producentów za "zdrowszą alternatywę" od papierosów tradycyjnych, to jednak wciąż trzeba mieć świadomość, że mają one negatywny wpływ na nasze zdrowie.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Najlepszy na cellulit są zabiegi endermologii, skóra ogólnie...
He super
ja chce mieć takiego ale tata nie chcę się zgodzuić
mam i sobie chwale - w lecie zasłaniam słonce w zimie...
Ja bym nie usuwał rys pastą do zębów, żeby jeszcze bardziej...
http://mewkid.net/who-is-redistina/ - Cialis 20 Mg Generic...
nawet nie wiedziałem ze są takie bity :)
Dobry klimatyzator w biurze w upalne dni to podstawa.